Наука кафедри загального та прикладного мовознавства і слов’янської філології

Загнітко Анатолій Панасович

доктор філологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України, професор кафедри загального та прикладного мовознавства і слов’янської філології, декан філологічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса

Ситар Ганна Василівна

доктор філологічних наук, доцент, в. о. завідувача кафедри загального та прикладного мовознавства і словʼянської філології Донецького національного університету.

Краснобаєва-Чорна Жанна Володимирівна

доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри загального та прикладного мовознавства і словʼянської філології Донецького національного університету.

Пилипак Валерія Павлівна

кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри загального та прикладного мовознавства і словʼянської філології Донецького національного університету.

Данилюк Ілля Григорович

кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри загального та прикладного мовознавства і словʼянської філології Донецького національного університету.

Гдічинська Кароліна Вікторівна

асистент кафедри загального та прикладного мовознавства і словʼянської філології Донецького національного університету

Гарбера Ірина Володимирівна

кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри загального та прикладного мовознавства і словʼянської філології Донецького національного університету.

Гаврилюк Олена Андріївна

старший лаборант кафедри загального та прикладного мовознавства і словʼянської філології Донецького національного університету

Вакар Вікторія Вікторівна

старший лаборант, який має повну вищу освіту кафедри загального та прикладного мовознавства і словʼянської філології Донецького національного університету.