Наука кафедри загального та прикладного мовознавства і слов’янської філології

Загнітко Анатолій Панасович

доктор філологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України, завідувач кафедри загального та прикладного мовознавства і слов’янської філології Донецького національного університету імені Василя Стуса

Ситар Ганна Василівна

Доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри загального та прикладного мовознавства і словʼянської філології Донецького національного університету.

Краснобаєва-Чорна Жанна Володимирівна

Пилипак Валерія Павлівна

кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри загального та прикладного мовознавства і словʼянської філології Донецького національного університету.

Данилюк Ілля Григорович

кандидат філологічних наук, доцент,

Горобець Дар’я Олегівна

асистент кафедри загального та прикладного мовознавства і словʼянської філології Донецького національного університету.

Лепеха Таїсія Василівна

кандидат філологічних наук, доцент кафедри загального та прикладного мовознавства і словʼянської філології Донецького національного університету.

Гарбера Ірина Володимирівна

кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри загального та прикладного мовознавства і словʼянської філології Донецького національного університету.

Вакар Вікторія Вікторівна

старший лаборант, який має повну вищу освіту кафедри загального та прикладного мовознавства і словʼянської філології Донецького національного університету.