Кафедра української мови, теорії та історії української і світової літератури

Кафедра української мови, теорії та історії української і світової літератури виникла на базі кафедр української мови і культури та кафедри теорії та історії української і світової літератури. Дата заснування кафедри – 1 травня 2021 року.

Своїми витоками та своєю історією кафедра української мови, теорії та історії української і світової літератури повністю пов’язана з постанням і розвитком Донецького (Сталінського) педагогічного інституту, згодом Донецького державного університету, з 2001 року – Донецького національного університету, а з жовтня 2016 року – Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Завідувач кафедри

Коваль Людмила Михайлівна

доктор філологічних наук, професор, професор кафедри української мови, теорії та історії української і світової літератури

Історія кафедри