Студентське самоврядування

Студентське самоврядування – це ініціативна, самостійна і відповідальна спільна діяльність небайдужих до власної долі студентів, спрямована на вирішення будь-яких питань життєдіяльності: від організації свят і рішення, кого з однокурсників заохотити або покарати, до контролю за розподілом стипендій, узгодження навчального розкладу тощо. Студентська рада це можливість безпосередньо брати участь в управлінні університетом. Студентське самоврядування має свої департаменти, які займаються окремими вузьким питаннями.

Представники студентського самоврядування входять до багатьох органів вишу: Ректорату, Вченої ради, Конференції трудового колективу, Стипендіальних комісій тощо. Кожен студент, який має бажання та сили, може долучитися до прийняття важливих рішень, які впливають на функціонування й розвиток ДонНУ імені Василя Стуса.

Студентське самоврядування факультету входить до складу Студентської ради університету. Невід’ємною частиною роботи Студентської ради є правозахисна функція. Згідно з Законом «Про вищу освіту», за погодженням зі Студентською радою відбувається призначення стипендій, відрахування, переведення студентів, поселення до гуртожитків тощо. Також кожен студент має право звернутися до представників самоврядування, якщо його права порушуються, і ситуацію буде вирішено.  Студентська рада філологічного факультету займається рганізацією заходів різного рівня, заохочує студентство до навчання та науки, відстоюють думку здобувачів освіти на рівні керівництва навчального закладу.

Кожного року проходять вибори до лав Студентської ради. Обирають представників від кожного курсу. Цьогорічні вибори відбудуться у листопаді. Кожен може взяти участь у них та стати частиною самоврядування.

Голова студентської ради

філологічного факультету

Вітюк Карина

Навчально-науковий департамент

Дударенко Артем

Соціальний департамент

Назаренко Аліна

Культурно-масовий департамент

Цюсьмак Максим

Омбудсмен

Жигай Анастасія

Департамент з інформації та комунікації

Чуйко Анастасія