Аксьонова Інна Олександрівна

Асистент кафедри української мови Донецького національного університету імені Василя Стуса.

ПЕРЕЛІК ОСНОВНИХ ПРАЦЬ
СТАТТІ У ФАХОВИХ ТА ІНШИХ ВИДАННЯХ
1. Аксьонова І. Уточнювальні члени речення в структурі простого ускладненого речення / І. Аксьонова // Методичні студії : зб. наук.-метод. праць / укл. : Михайло Вінтонів (відпов. ред.) та ін. – Вінниця : ДонНУ ім. Василя Стуса, 2016. – Випуск 5. – С.7 – 12.
2. Аксьонова І. Статус синтаксичних конкретизаторів у сучасній лінгвістиці / І. Аксьонова // Матеріали Всеукраїнської наукової конференції «Структура і семантика різнорівневих одиниць у слов’янських, романських та германських мовах» / М. Г. Сенів (відп. ред.). – Вінниця : ТОВ «Нілан-ЛТД», 2016. – С. 6–8.
3. Аксьонова І. О. Синтаксичні конкретизатори в структурі речення: типологійно-кваліфікаційні ознаки / І. О. Аксьонова // Studia Philologica (Філологічні студії : зб. наук. пр. / редкол.: І.Р. Буніятова (голов. ред.), Л.І. Бєлєхова, О.Є. Бондарева та ін. ‒ К.: Київ. ун-т ім. Б. Грінченка, 2017. ‒ Вип. 9. ‒ С. 55—59.
4. Аксьонова І. Синтаксичні конкретизатори зі сполучником тобто в українських засобах масової комунікації / І. Аксьонова // Наукові записки Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Серія: Філологія (мовознавство): збірник наукових праць / гол. ред. І. Я. Завальнюк. ‒ Вінниця: ТОВ “фірма Планер”, 2017. ‒ Вип. 25. ‒ С. 122‒129.
5. Аксьонова І. О. Типологійні вияви синтаксичних конкретизаторів у сучасній українській мові / І. О. Аксьонова, М.О. Вінтонів // Science and Education a New Dimension. Philology. ‒ Budapest, 2018. ‒ VI(47), Issue: 160. ‒ C. 71‒74.

НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК
Домрачева І. Р., Аксьонова І. О. Основи мовленнєвої діяльності: навчальний посібник. Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса, 2018. 101 с.