Вулицями Вінниці - життям Василя Стуса

⚓️ Вінниця і Василь Стус. Коли місто, у якому людина навряд чи могла бути, стає ландшафтом і простором для пізнання цієї людини. Коли місто має знакові локації, пов’язані з цією людиною, але не відходить від її сприйняття як міфу й іконічного образу. Тоді… Тоді варто почути й дослухатися, аби Стус у Вінницькому просторі бачився інакше. Музика, скульптура, кохання, супротив, життя за гранню, заборони, розстріли, проза… Таким ви зможете відчути й переосмислити для себе інакшого Василя Стуса. 🎓 Кандидати філологічних наук, доценти Кафедра української мови, теорії та історії української і світової л-ри, Філологічний факультет ДонНУ імені Василя Стуса Ольга Пуніна та Олег Соловей запрошують на науково-популярну екскурсію «Вулицями Вінниці – життям Василя Стуса».

✅ Де? 🏢 Площа Василя Стуса

✅ Коли? 20 червня ⏰ 11:00