Обрати сторінку

Внутрішні партнери

Летичівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Україна, 31500, Хмельницька обл., Летичівський р-н, селище міського типу Летичів, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 10.

Центр відповідає за призив молодих військових до служби, а також за соціальну підтримку кожного призовника, який потребує психологічної підтримки.

 

Управління держпраці у Вінницькій області

Організація займається консультуванням спеціалістів стосовно прийому на роботу, а також вибору сфери праці.

Упралінням Держпраці у Вінницькій області продовжується проведення інформаціно-роз’яснювальної кампанії відповідно до п.28 Порядку з метою інформування роботодавців та працівників про найбільш ефективні способи додержання законодавства про працю, моніторингу стану його додержання, у тому числі щодо оформлення трудових відносин.

Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв 9 червня 2021 року взяв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю, яке відбулось під головуванням заступника голови Вінницької облдержадміністрації Сергія Здітовецького та ін.

 

Комунальний заклад загальноосвітня школа 1-3 ступенів №15 Вінницької міської ради

Середня школа № 15 побудована і введена в дію у вересні 1965 року. Це була перша школа у новому на той час мікрорайоні Вишенька. Всього 42 педагоги розпочинало освоювати шкільну цілину в мікрорайоні.

В 1971 році школа перейшла в нове 4-х поверхове приміщення коридорного типу (на 1104 учня).

З дня відкриття (1965 рік) школу очолювали:

П’ятнадцята утвердилась як школа, де працює згуртований, дисциплінований колектив педагогів, які користуються повагою батьків та учнів, бо поєднують у собі любов до справи і до дітей, впроваджують і закріплюють гуманні стосунки в процесі розбудови національної школи.

Педагогічний колектив школи разом з учнями та їх батьками ставить перед собою таку мету: домогтися суттєвого поліпшення ситуації для збереження і зміцнення психічного, фізичного та соціального здоров’я школярів, впроваджуючи інноваційні технології щодо формування культури здоров’я, використовуючи наявні традиції школи і передовий педагогічний досвід українських і зарубіжних закладів освіти, взявши за основу принципи взаємозв’язку розвивального навчання з роботою по охороні та зміцненню здоров’я учнів.

З 2000 року школа є учасником “Європейської мережі шкіл сприяння здоров’ю”. Високу результативність роботи школи з питання формування культури здоров’я, позитивної мотивації на здоровий спосіб життя учасників навчально-виховного процесу.

Пишається школа своїми кращими учнями. Серед них і випускниця школи Наталія Євтушенко, чиї вірші неодноразово друкувалися у збірці поетів-початківців “Зелене гроно”. 

 

Громадська організація “Вектор прав людини”

ГО «Вектор прав людини» — правозахисна організація.

Мета: реалізація та захист основоположних свобод, прав людини шляхом сприяння практичному виконанню норм і принципів, викладених у міжнародних документах, ратифікованих Україною та усіх інших зобов’язань України у сфері прав людини й основоположних свобод.

Основні напрямки:

1) «Суд людською мовою» — напрям, створений для захисту права на справедливий суд та просвітницької роботи для широкого загалу.

2) Розвиток вищої освіти у сфері прав людини. У межах цього напряму організація систематично працює над удосконаленням підготовки студентів/ок юридичних і журналістських спеціальностей.

 

ТОВ “Агроград В”

«Агроград В» —  ваша платформа для рішень в агробізнесі.

Потужність комплексу складає 30 тис. тонн. Технологічна потужність і оснащеність ТОВ “Агроград В” дозволяє забезпечити велику частину сільгосподарських виробників зернової продукції повним комплексом послуг по прийманю, зберіганю, очищенню, сушінню, купівлі та продажу, а також транспортуванню залізничним транспортом з повним оформленням супровідних документів в межах України та на експорт.

Агроград В» — це не просто елеватор, підприємство функціонує на базі колишнього насіннєвого заводу, де збережені і модернізовані всі лінії з підготовки насіння.

 

Національний університет “Одеська юридична академія”

https://onua.edu.ua/ua/pro-nas/dokumentatsiia-pro-diialnist-universtetu

 

ГО Центр громадського здоров’я “Незалежність”

https://clarity-project.info/tenderer/34504248

Назва: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я “НЕЗАЛЕЖНІСТЬ”

 Адреса: ВІННИЦЬКА ОБЛ., М. ВІННИЦЯ, ВУЛ. НЕКРАСОВА, БУД. 26, КВ. 16

Стан:  Зареєстровано

Дата реєстрації: 30.06.2006

Мета організації: Оздоровлення, ресоціалізація хімічно-узалежнених, захист їх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно культурних, спортивних та інших спільних інтересів, популяризація реабілітаційних програм, в тому числі «12 кроків».

Реалізовані (які реалізовуються) проекти: «Профілактичні послуги, найбільш уразливим групам населення та психосоціальний супровід ЗПТ». Напрямки: СІН профілактика, ОСБ профілактика, ЧСЧ профілактика, медичний та психосоціальний супровід клієнтів ЗПТ, підтримка співтовариств для забезпечення активного виявлення випадків туберкульозу в групах ризику.

 

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням пердметів природничо-математичного циклу імені Л.І. Бугаєвської

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

https://pl.isuo.org/ru/schools/view/id/20434

 

КНП Госпіталь ветеранів війни “Житомирської обласної ради”

Комунальне некомерційне підприємство “Госпіталь ветеранів війни” Житомирської обласної ради – сучасний лікувально-діагностичний заклад на 240 ліжок, який проводить планове оздоровлення ветеранів війни відповідно до законів, постанов та указів президента.

http://www.atoreabilitacia.com.ua/about-us/

 

Вінницький коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ

http://www.vkep.vin.ua/

Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету створено згідно з наказом ТНЕУ № 604 від 14.12.12 р., відповідно до Закону України „Про вищу освіту”, Статуту Університету, листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №-1/11 – 18646 від 03.12.2012 р.

Вінницький коледж економіки та підприємництва засновано на базі Вінницького інституту економіки ТНЕУ, який розпочав свою діяльність у м. Вінниці з 1 січня 1995 року на підставі відповідного до наказу ректора ТАНГ “Про створення Вінницької філії Академії” за № 188 від 14.12.1994 р.

 

ЛИПОВЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТ. №2 ЛИПОВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

https://vn.isuo.org/ru/schools/view/id/11399

 

КНЗ ЗШ І-ІІІ ступенів №2 міста Козятина

КНЗ “Загальноосвітня школа №2 Козятинської міської ради Вінницької області” з великою радістю відкриває вам дорогу у світ знань!

Наша школа – це не лише знання та виховання, а й комфорт та умови, в яких знання й виховання будуть засвоєні найкраще.

https://kozyatyn2.wixsite.com/shkola2

 

КЗ Гуманітарна гімназія №1 ім. М.У. Пирогова КМР

https://sch1.edu.vn.ua/

Сьогодні ім’я гімназії №1 відоме не тільки в області та в Україні, а й в Америці, Голландії, Австралії, Канаді, Великобританії – скрізь, де навчаються чи працюють наші випускники.

Гімназія – найбільша у місті. Учні вивчають поглиблено англійську, німецьку та французьку мови, факультативно вивчаються італійська, польська, китайська мови.

У різні роки заклад очолювали:

1936-1952 рр. – Бухтєєва М.К.;

1952-1973 рр. – Столярчук В.Т., Заслужений учитель України;

1973-1985 рр. – Ребрик М.Я., відмінник освіти України;

1985-2005 рр. – Кукса В.М., Заслужений учитель України;

 2005-2020 р.р. – Свіржевський М.П., – методист, кандидат педагогічних наук, доктор, доцент, магістр державного управління;

З січня 2020р. – Скиба В.А., старший учитель.

 

КЗ “ЗШ І-ІІІ ст. №33 ВМР

https://sch33.edu.vn.ua/

 

Опорний навчальний заклад “Загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Дзигівка

Опорний навчальний заклад “Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Дзигівка Ямпільської міської ради Вінницької області”

https://vn.isuo.org/ru/schools/view/id/10558

 

Військова частина АО549

https://dozorro.org/profile/UA-EDR-08540799/5/role1

ТИП ЗАМОВНИКА: Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони

КОД ЄДРПОУ: 08540799

ПОШТОВА АДРЕСА: 21001, м. Вінниця, вул. Стрілецька, 105

 

Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище

http://vmvpu.vn.ua/

В училищі навчається  890 учнів  за наступними професіями: «Кухар. Кондитер», «Агент з постачання. Продавець продовольчих товарів». «Оператор комп’ютерного  набору. Обліковець», «Оператор комп’ютерного  набору.  Оператор комп’ютерної  верстки», «Оператор комп’ютерного  набору.  Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно  – обчислювальних машин», «Кабельник – спаювальник. Електромонтер лінійних споруд  електрозв’язку та проводового мовлення», «Монтажник інформаційно  – комунікаційного устаткування», «Оператор телекомунікаційних послуг», «Секретар. Оператор комп’ютерного набору».

 

Дошкільний навчальний заклад №5 «Джерельце» м. Житомир

http://crd5.sadok.zt.ua/

 

Департамент освіти Вінницької міської ради

https://osvita.vmr.gov.ua/

Департамент освіти своїм основним завданням вважає створення для юних вінничан таких умов для навчання і виховання, в яких кожен у подальшому випускник став конкурентноспроможним на національному та світовому ринках праці.

 

ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ»

ГО”Вінниця ДАУН СИНДРОМ”. Основною метою (цілями) Організації є захист прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних та інших інтересів членів Організації, сприяння допомозі дітям з синдромом Дауна, дітям з іншими генетичними синдромами, вродженими вадами.

https://www.facebook.com/VinnitsaDownSindrom/

 

Вінницький транспортний коледж

http://www.transkol.com.ua/

Система виховної роботи в коледжі спрямована на успадкування кращих духовних надбань українського народу, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин, набуття соціального досвіду, духовності, художньо – естетичної, правової культури.
    У коледжі діють органи студентського самоврядування: студентська профспілка, старостат, Рада лідерів, Рада гуртожитку, які співпрацюють з адміністрацією, кураторами груп, вихователями, допомагаючи їм в організації, підготовці та проведенні виховних заходів.

 

Тульчинський коледж культури

https://uatkk.net/

Тульчинський фаховий коледж культури є єдиним закладом освіти в області, який готує керівників творчих колективів та організаторів соціокультурної діяльності. Наші студенти традиційно беруть участь в конкурсах і фестивалях різного рівня: від міських до міжнародних, ведуть насичену концертну та просвітницьку діяльність.
Тульчинський фаховий коледж культури – заклад освіти з напрацьованими традиціями, багатим творчим і педагогічним потенціалом. Коледж впевнено дивиться в майбутнє.
Мовою освітнього процесу в коледжі є державна мова – українська.

 

ВП «Ладижинська теплова електро-станція»

https://ardvin.org.ua/company/bizkolo/377-vp-ladizhinska-tes-pat-dtek-zakhidenergo

ЛАДИ́ЖИНСЬКА ТЕПЛОВА́ ЕЛЕКТРОСТА́НЦІЯ – підприємство електроенерге­тичної галузі потужністю 1800 МВт. Підпорядк. компанії «Західенер­го» Мін-ва енергетики та вугіл. пром-сті України. Розташ. на р. Південний Буг на Пн. Зх. м. Ла­­дижин Вінн. обл. Одне з найбільших підпр-в міста. Буд-во розпочато 1968. Уведена в дію 1972 як Ладижин. держ. рай. електростанція (ДРЕС). Від 1995 – сучасна назва. Діють 6 енер­го­бло­ків (потуж. кожного – 300 МВт). У комплексі з ТЕС працює Ладижин. ГЕС потуж. 7500 кВт (збу­дов. 1964). Електроенергія, вироблена станціями, надходить в єдину енергосистему країни. Продукцією ТЕС є також теплоенергія, якою забезпечується практично все місто. Станція є осн. підпр-вом з надання послуг з тепло- та водопостачання. Пра­­цює як на природ. газі, так і на твердому паливі, зокрема буро­му вугіллі укр. видобутку. Упродовж декількох років спеціалісти станції активно співпрацювали з амер. фахівцями щодо запровадження триступен. спалюван­ня вугілля, зменшення викидів в атмосферу окисів азоту.

Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №19

https://vn.isuo.org/ru/schools/view/id/8837

 

Немирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст №1

https://rozumniki.com/project/nemirivskiy-nvk-zagalnoosvitnya-shkola-i-iii-st-1-im-m-d-leontovicha-gimnaziya/

Навчальний заклад має довгу історію – вже понад 75 років вчителі немирівської гімназії №1 діляться зі своїми учнями знаннями, розвивають допитливість та потяг до наук, прищеплюють дітям любов до природи, мистецтва і українських традицій.

НВК розпочав плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги навчального закладу використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчителі початкових класів Немирівського НВК отримали стартовий смарткейс та почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору НВК – Безп’ятчук Наталії Вікторівні та вчителям початкових класів – Цицкун Тетяні Валеріївні, Бондарчук Наталії Володимирівні та Станіславенко Людмилі Євгенівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст №4 м. Гайсин

https://sch4.gnedu.vn.ua/

 

ОНЗ «ЗЗСО І-ІІІ ст с. Клембівка

https://ring.org.ua/edr/uk/company/26244389

 

Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України

http://psychology-naes-ua.institute/

Мета діяльності Інституту– здійснення фундаментальних, прикладних, пошукових та інших наукових досліджень, спрямованих на розв’язання актуальних методологічних, теоретичних і прикладних проблем психологічної науки та практики. Серед основних напрямків діяльності Інституту:

  • підготовка і наукове обґрунтування державних цільових програм, концепцій розвитку освіти, психологічної та педагогічної науки в Україні;
  • проведення наукових досліджень на замовлення підприємств, установ, та організацій;
  • здійснення видавничої діяльності, заснування та видання друкованих і електронних наукових видань;
  • підготовка висококваліфікованих наукових і науково-педагогічних кадрів у галузі психологічних наук через аспірантуру і докторантуру;
  • організація та проведення наукових і науково-практичних конференцій, семінарів, зборів, симпозіумів, конгресів, форумів, асамблей та інших заходів з метою поширення психологічних знань та популяризації результатів діяльності Інституту.

Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соціотерапія»

https://narkodyspanser.vn.ua/

Комунальне некомерційне підприємство «Центр терапії залежностей «Соціотерапія» Вінницької обласної Ради» є окремим лікувально-профілактичним закладом, який організує профілактичну антиалкогольну роботу, надає спеціалізовану допомогу особам, які зловживають алкогольними напоями, хворим на алкоголізм, наркоманію, токсикоманію. Центр має свій штат і кошторис, підпорядковується управлінню охорони здоров’я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації.  

 

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України

http://www.kndise.gov.ua

Одним з основних напрямків діяльності Інституту є науково-дослідна робота, спрямована на підвищення ефективності наукових досліджень в галузі судової експертизи, розробку теоретичних, процесуальних питань судової експертизи, а також методик і методів судової експертизи з урахуванням сучасних досягнень науки і техніки.

Співробітники КНДІСЕ брали участь у розробці двох Національних стандартів України, за їх винаходами отримано 6 патентів.

Результати наукових досліджень відповідають світовому рівню, про що свідчить чимало охоронних документів та патентів.

Інститут має міжнародний авторитет як активний розробник нових методик досліджень речових доказів.Співробітники інституту беруть активну участь в українських та міжнародних симпозіумах, конференція, семінарах, приймають участь у проведенні комісійних експертиз спільно з фахівцями інших експертних установ України та інших держав.