Вебінар «Актуальні питання забезпечення психічного здоров’я особистості»

Завершальним акордом у проведенні ТИЖНЕВИКА до Весвітнього Дня Психічного здоров’я стала робота Всеукраїнського науково-практичного вебінару “АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я ОСОБИСТОСТІ”. Співорганізаторами науково-практичного вебінару виступила кафедра психології КВНЗ “Вінницька академія неперервної освіти”- завідувач – доктор психологічних наук, доцент, Матохнюк Людмила Олександрівна. Щира вдячність усім науковцям, психологам, практикуючим психологам, педагогам, соціальним працівникам, стейкхолдерам за цікаві, актуальні теми, наукові та прикладні розробки, за різновекторність та перспективи у роботі науково-практичного вебінару. Бажаємо усім учасникам здоров’я, натхнення та психологічного благополуччя.

ПРОГРАМА ВЕБІНАРУ:

Вступне слово: Член-кореспондент НАН України , професор, доктор філологічних наук, декан філологічного факультету ДонНУ імені Василя Стуса Загнітко Анатолій Панасович

1. «Психологічна безпека особистості у фахівців екстремальної діяльності» – Приходько Ігор Іванович – доктор психологічних наук, професор, начальник науково-дослідного центру службово-бойової діяльності Національної гвардії України (Національна академія Національної гвардії України)
  2. «Психологічне здоров’я в умовах пандемії COVID – 19» – Матохнюк Людмила Олександрівна – доктор психол. наук, доцент, завідувач кафедри психології КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», голова Вінницького міського відділення Української асоціації сімейних психологів;
  3. «Візуальна діагностика психічного здоров’я як психологічна проблема» – Потапчук Євген Михайлович – доктор психол. наук, професор, завідувач кафедри психології та педагогічки Хмельницького національного університету, голова Української Асоціації сімейних психологів;
  4. «Сексуальна просвіта як складова психічного здоров’я особистості» – Гоцуляк Наталя Євгеніївна – канд. психол.наук, доцент, доцент кафедри загальної та практичної психології Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;
  5. «Використання потенціалу мистецтва як засобу підтримки психічного здоров’я дітей дошкільного віку» – Половіна Олена Анатоліївна – канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;
  6. «Вплив ціннісно-орієнтованих чинників на стан психічного здоров’я психолога» – Каменщук Тетяна Дмитрівна – канд.пед.наук, старший науковий співробітник Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи, викладач кафедри психології КВНЗ “Вінницька академія неперервної освіти”; директор Навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області.
  7. «Особливості професійної готовності до роботи з дітьми з ООП» – Савчук Зоряна Степанівна – доцент, доцент кафедри дошкільної освіти і логопедії ВДПУ, вчитель-логопед КУ ІРЦ Якушинецької сільської ради;
  8. «Психологічне благополуччя здобувачів вищої освіти в умовах освітнього середовища» – Кушнір Юлія Володимирівна – канд. пед. наук., доцент, доцент кафедри психології Донецького національного університету імені Василя Стуса.
  9. “Порушення репродуктивного здоров’я як чинник дестабілізації гармонійного розвитку особистості подружжя”- Пузь Ірина Володимирівна – канд. психол. н., доцент, доцент кафедри психології Донецького національного університету імені Василя Стуса;
  10. «Проблемні аспекти самоставлення особистості (на прикладі студентської молоді) – Сидоренко Жанна В’ячеславівна – канд. психол. наук, доцент, доцент кафедри психології Донецького національного університету імені Василя Стуса, практикуючий психолог.
  11. “Особливості використання захисних механізмів соматично хворими та здоровими особистостями”- Васюк Катерина Миколаївна – канд. психол. наук,доцент, доцент кафедри психології Донецького національного університету імені Василя Стуса.
  12. «Психологічні технології гармонізації психоемоційного стану в умовах кризи» – Шпортун Оксана Миколаївна – доктор психол. наук, доцент,в.о. завідувача кафедри психології Донецького національного університету імені Василя Стуса, голова обласного Вінницького відділення Української асоціації сімейних психологів;