Сутність насилля. Насилля в сімʼї. Наслідки

25 жовтня 2023 року на базі навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості” відбулася гостьова лекція, лектором якої була Маціпура Лариса – кризовий психолог, з багаторічним досвідом в КЗ «Обласний комплексний центр надання соціальної підтримки» (відділення для дітей і жінок, постраждалих від насилля), психолог-волонтер по роботі з військовими. Наразі психолог ПРЦО. Зустріч була присвячена темі «Сутність насилля. Насилля в сімʼї. Наслідки». Здобувачі вищої освіти мали змогу дізнатись більше про насилля, його особливості та специфіку роботи кризового психолога з постраждалими від домашнього насильства. Також у здобувачів була змога поспілкуватись з психологинею, задати хвилюючі питання.
Кафедра психології висловлює подяку Ларисі за цікаву інформацію та бажає подальших успіхів у роботі!