Діяльність лабораторії

22.09 на кафедрі психології відбувся розширений науково-методичний семінар за участю завідувачки аспірантури та докторантури «Докторська школа» Прямухіної Наталії Валентинівни, метою якого було представлення результатів напрацювань аспірантів кафедри психології. Розпочала захід в.о. зав.кафедри психології проф. Оверчук В.А., яка привітала учасників і гостей семінару та зазначила про необхідність та актуальність таких заходів, адже створення відкритого наукового майданчика для обміну результатами власних досліджень, для обміну думками, для дискусій сприяє загартуванню молодого науковця перед виходом на захист дисертаційного дослідження. Учасникам семінару був представлений новопризначений гарант освітньо-наукової програми «Психологія» доктор психологічних наук, професор Афанасьєва Наталія Євгеніївна. Після чого, з доповіддю про результати свого дисертаційного дослідження на тему «Психологічні механізми впливу Я-концепції на формування відповідального ставлення до здоров’я» виступила аспірантка 4-го року навчання Гресько Інна Миколаївна (науковий керівник проф. Бацилєва О.В.). В ході обговорення народжувалися цікаві рішення поставленої проблеми, науковці мали можливість обговорити, висловити свій погляд на результати дослідження, розгорнути цікаву дискусію і дати низку корисних порад здобувачці для подальших наукових розвідок.