Регіональний конкурс твір-роздум «Психологія сьогодні: погляд сучасного здобувача освіти»

ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТУСА

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ

ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ У РЕГІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ

ТВІР-РОЗДУМ на тему:

«Психологія сьогодні: погляд сучасного здобувача освіти»

ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ, ТВОРЧИХ ТА КРЕАТИВНИХ ЛЮДЕЙ! УСІХ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ ПСИХОЛОГІЄЮ!!!!

Як науці психології трохи більше 150 років – це небагато, втім насправді природа людини цікавила дослідників усіх часів та історичних періодів. Сучасна психологія – це не просто наука, яка вивчає індивідуальні відмінності. Сьогодні психологія – це можливість зробити цей світ краще!!!

Пропонуємо Вам, особисто, створити уявлення про можливості сучасної психології зробити наше суспільство кращим, життя людей – повнішим та якіснішим!

Чекаємо на цікаві та оригінальні підходи у вирішенні багатьох питань, що стосуються кожного!!!!

Вимоги до оформлення:

Твір – роздум має містити свої власні погляди на сучасний стан та перспективи розвитку психології. Робота має бути оформлена у документі Word за обсягом до 4ст. А4. Кегель 14, міжстроковий інтервал – 1,5.

Роботи надсилаються на електронну адресу:

Матеріли приймаються до 04.12.2020

10.12.2020 – оголошення результатів та нагородження переможців (три кращих роботи)

Телефон для довідок: 095 548 46 51- Боженко Владислава Григорівна.