Практичний семінар «Діти та війна. Навчання технік зцілення»

10 березня стартував практичний семінар «Діти та війна. Навчання технік зцілення», організатори якого БФ “Надія по всьому світові” у співпраці з Донецький національний університет імені Василя Cтуса (м. Вінниця). Семінар тривав 3 дні (10-12 березня).

Програма «Діти та війна. Навчання технік зцілення» розроблена в рамках співпраці Інституту психіатрії, Лондон, Англія, Центру кризисної психології, Берген, Норвегія, перекладена та адаптована Інститутом когнітивно – поведінкової терапії, Львів. Більше інформації можна дізнатися тут  https://www.childrenandwar.org

Зустрічі проводять сертифіковані тренери програми Наталя Подоляк та Ірина Сухова, які проходили навчання у провідних фахівців з Великобританії та Норвегії, зокрема співавторів методики – професора Вільяма Юле та доктора Елін Хордвік.

Перший день був присвячений особливостям реагування дітей на травматичні  події війни та особливостям надання першої психологічної допомоги. На другий день було розглянуто особливості дитячих травм, горювання та головні аспекти надання допомоги під час війни, а також техніки та методи для роботи зі страхами та іншими негативними переживаннями. Останнє заняття було присвячено розгляду та практичному застосуванню технік психічної саморегуляції та методів розслаблення. Щиро вдячні тренерам Наталії Подоляк та Ірині Суховій за неперевершену роботу та віданність своїй справі!