Попередній захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти ОП “Українська мова та література”

02 грудня у Skype успішно відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт магістрантів кафедри української мови і культури. У засіданні взяли участь здобувачі вищої освіти денної та заочної форм навчання Мельничук Юлія, Ситник Крістіна, Сорокіна Ганна, Шевчук Катерина, Щаслива Євгенія, Мельник Аліна, Обуховська Олена, Суконнік Емма та їхні наукові керівники д. філол. н., доц., професор кафедри Коваль Л.М., к. філол. н., доц., доцент кафедри Домрачева І.Р., к. філол. н., доцент кафедри Важеніна О.Г., к. філол. н., старший викладач кафедри Козловська Д.В. “Генеральна репетиція” захисту вдало поєднала продуктивне розв’язання нагальних організаційних питань і бурхливу творчу дискусію. Такий захід особливо цінний можливістю поділитися результатами спільної праці, подолати хвилювання, “програти” різні ситуативні моменти, що можуть виникнути під час захисту, тощо. Щиро дякуємо нашим вихованцям за глибокі доповіді й свіжі презентації та бажаємо легкого захисту!