Підсумки громадського обговорення освітньої програми «Прикладна лінгвістика» СО «Бакалавр»

19 квітня 2021 року на засіданні кафедри загального та прикладного мовознавства і слов’янської філології підбито підсумки громадського обговорення освітньої програми «Прикладна лінгвістика»  СО «Бакалавр».         Гарант ОПП «Прикладна лінгвістика» СО «Бакалавр» Ситар Г.В. повідомила, що результати моніторингу освітньої програми було обговорено на засіданні кафедри 19 лютого 2021 року (протокол № 17). У підтримку думок роботодавців, здобувачів вищої освіти і випускників було внесено зміни в перелік дисциплін професійної та практичної підготовки: замінено ОК «Комп’ютерна лінгвістика» на ОК «Теорія ймовірності і математична статистика» (для посилення  блоку інформаційно-математичних дисциплін) та ОК «Прикладна лінгвістика: лінгвістична експертиза» (для зміцнення власне-прикладного блоку дисциплін).

Проєкт ОПП «Прикладна лінгвістика» СО «Бакалавр» 2021 року набору був вчасно розміщений на сайті університету за адресою https://www.donnu.edu.ua/uk/proyekty-osvitnih-program-2021/ для громадського обговорення. Станом на 19 квітня  зауважень і пропозицій на офіційні адреси навчального відділу та кафедри не надійшло.

У зв’язку зі зміною Національної рамки кваліфікацій, виникла потреба внесення зміни в ОПП Прикладна лінгвістика СО «Бакалавр» 2021 року, а саме: змінити 7 рівень вищої освіти на 6 рівень.

На основі проєкту ОПП «Прикладна лінгвістика» СО «Бакалавр» 2021 року набору було укладено навчальний план. Ситар Г.В. запропонувала клопотати перед вченою радою філологічного факультету про затвердження обох документів.

Викладачі кафедри одностайно підтримали ОПП «Прикладна лінгвістика» СО «Бакалавр» 2021 року набору в запропонованій редакції.