Робота зі стейкхолдерами

Онлайн-обговорення освітніх програм «Міжкультурна лінгвістика» і «Публічна лінгвістика»

24 березня 2020 року о 10.00 на кафедрі української філології і культури відбулося онлайн-обговорення ОП «Міжкультурна лінгвістика» для здобувачів СО «Бакалавр» і «Публічна лінгвістика» для здобувачів СО «Магістр», у якому взяла участь директор Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат» Олена Валеріївна Гуменна.

Головна мета зустрічі полягала в обговоренні напрямів співпраці та вдосконалення ОП «Міжкультурна лінгвістика» і «Публічна лінгвістика». Увага акцентувалася на актуальності змісту освітніх програм, питаннях затребуваності випускників на ринку праці, на забезпеченні якості підготовки здобувачів вищої освіти, практикозорієнтованості освітнього процесу, перспективах досягнення запланованих результатів навчання здобувачами та готовності випускників до професійної діяльності.

Було наголошено на можливостях спільного проведення наукових досліджень, заходів, пов’язаних зі збереженням культурної спадщини, інтернаціоналізацією української культури тощо. Цікавою виявилася пропозиція щодо можливості висвітлення заходів молодіжного центру «Квадрат» студентами ОП «Публічна лінгвістика».

Щиро дякуємо Олені Валеріївні Гуменній за конструктивні пропозиції та плідну дискусію!