Онлайн-обговорення нової освітньо-професійної програми «Літературна творчість, сторітелінг і копірайтинг»

Березень 19, 2020 | Новини

6 березня 2020 р. об 11.30 на кафедрі теорії та історії української і світової літератури відбулося онлайн-обговорення нової освітньо-професійної програми «Літературна творчість, сторітелінг і копірайтинг» для СО бакалавр, до якого долучилася дитяча письменниця, освітянка з журналістським і копірайтерським досвідом роботи, випускниця філологічного факультету 2014 року Діана Мельникова (https://www.facebook.com/1512201052375510/photos/pcb.2479748695620736/2479743115621294/?type=3&theater). Розмова Діани Мельникової з в. о. завідувача кафедри і гарантом ОПП Ольгою Пуніною за участі студентів-магістрантів ОП «Українська мова та література» точилася довкола питань затребуваності на сучасному ринку праці філолога, практикозорієнтованості освіти у вищій школі та її доречному творчому складнику. Ключові моменти, які на думку стейкхолдера, враховані освітньо-професійною програмою «Літературна творчість, сторітелінг і копірайтинг»: кілька різновидів виробничої практики (автора-копірайтера, сторітелера і творча з промоцією літературного продукту), що дає змогу логічно вибудувати компетентності здобувача вищої освіти; дисципліни, що дають можливість опанувати секрети художньої творчості; освітня програма, яка передбачає підготовку фахівця-філолога, затребуваного на сучасному ринку праці. Серед доречних пропозицій стейкхолдера: дисципліни, які вивчаються, мають мати практичний складник.