Олімпіада з української мови за професійним спрямуванням

4-го лютого 2020 року на філологічному факультеті ДонНУ імені Василя Стуса відбувся перший етап Всеукраїнської олімпіади з української мови за професійним спрямуванням. Учасниками олімпіади стали 33 студенти майже з усіх факультетів і спеціальностей нашого університету: філологічного (спеціальність «Культурологія»), юридичного, факультету історії та міжнародних відносин (спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації й регіональні студії»), факультету іноземних мов, факультету інформаційних і прикладних технологій (спеціальності «Комп’ютерні науки», «Політологія», «ІБАС»), економічного факультету.

Організаторами й членами журі стали викладачі кафедри української філології і культури: проф. Е. О. Кравченко, доценти О. В. Антонюк, В. В. Краснікова, Н. П. Шаповалова.

Перемогу в олімпіаді вибороли такі студенти:

1 місце: Берегута Віталій Володимирович, студент 2 курсу СО «Бакалавр» факультету історії та міжнародних відносин (45 балів).

2 місце: Мазурук Олег Володимирович, студент 3 курсу СО «Бакалавр» факультету інформаційних і прикладних технологій (39 балів); Крамаренко Дмитро Андрійович, студент 1 курсу СО «Бакалавр» економічного факультету (39 балів).

3 місце: Олександренко Ольга Василівна, студентка 3 курсу СО «Бакалавр» філологічного факультету спеціальності «Культурологія» (37 балів); Бондаренко Тетяна Юріївна, студентка 2 курсу СО «Бакалавр» факультету іноземних мов (37 балів); Хмель Роман Олександрович, студент 2 курсу СО «Бакалавр» факультету іноземних мов (37 балів).

Номінації отримали такі студенти:

За багатство і образність мовленняКожарко Ірина Анатоліївна (факультет інформаційних і прикладних технологій, 1 курс, СО «Бакалавр»); Непийвода Іванна Віталіївна (філологічний факультет, 1 курс, спец. «Прикладна лінгвістика», СО «Бакалавр»); Філімончук Ірина Русланівна (філологічний факультет, спец. «Культурологія», 2 курс, СО «Бакалавр»).

За лексичну вправністьАнтонюк Аліна Олегівна (економічний факультет, 2 курс, СО «Бакалавр»); Майборода Анна Петрівна (філологічний факультет, спец. Культурологія, 2 курс, СО «Бакалавр»); Погоріла Юлія Володимирівна (факультет інформаційних і прикладних технологій, 1 курс,СО «Бакалавр»).

За граматичну вправністьЧумак Ростислав Олександрович (факультет іноземних мов, 2 курс, СО «Бакалавр»).

За змістовність і стилістичну вправність Хрещенюк Яна Юріївна (факультет іноземних мов, 3 курс, СО «Бакалавр»); Руденко Анастасія Олегівна (юридичний факультет, 1 курс, СО «Бакалавр»).

Вітаємо всіх переможців і бажаємо нових успіхів в опануванні української мови за професійним спрямуванням!