Воркшоп із комп’ютерної лінгвістики

Лютий 20, 2020 | Новини

18 лютого 2020 року, комп’ютерна лінгвістка з компанії Grammarly Мар’яна Романишин провела для студентів 2 та 3 курсу освітньої програми “Прикладна лінгвістика” воркшоп із комп’ютерної лінгвістики, який складався з 2 частин: лекції “Комп’ютерна лінгвістика як професія” і практичного заняття “Автоматичне опрацювання природної мови”. Студенти працювали активно та дізналися багато цікавої і корисної інформації. Дякуємо Мар’яні Романишин та ії асистенту Тетяні за насичений корисною інформацією, сконденсований та емоційний виклад бачення фаху комп’ютерного лінгвіста, за доступний виклад практичного досвіду створення комп’ютерних продуктів різних типів і відверті відповіді на запитання студентів щодо перспектив розвитку спеціалізації “Прикладна лінгвістика” та можливостей працевлаштування. Маємо надію, що зустрічі з представниками компанії Grammarly у ДонНУ імені Василя Стуса стануть регулярними.