«ТИЖДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я»

Жовтень 03, 2019 | Подія

7-11 жовтня 2019 року

«Тіло не хворіє окремо і незалежно від душі»

Сократ

Кафедра психології запрошує студентів, магістрантів, аспірантів, викладачів та всіх бажаючих до участі в заходах, присвячених до Всесвітнього дня психічного здоров’я, які проходитимуть з 7-11 жовтня 2019 року.

Мета заходу: розширити уявлення про основні принципи та методи формування психічного здоров’я людини; сформувати практичні вміння самозбереження та самозміцнення психічного здоров’я

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ:

7.10.19 – понеділок

Час 9.45 Ауд. 154 – Інтерактивні лекція на тему: «Психологічне здоров’я особистості у сучасному світі» (аспірант кафедри психології Гресько І.М.)

Час 9.45 Ауд. 117– Профілактичний лекторій з використанням елементів тренінгу на тему: «Профілактика та попередження суїцидальної поведінки у молоді» (професор кафедри психології, д.психол.н., доцент Шпортун О.М.)

8.10.19. – вівторок

Час 8.00 Ауд. 117 – Інтерактивна лекція на тему: «Психічне здоров’я та харчування: сучасний стан проблеми» (доцент кафедри психології, к.біол.н., доцент Єрмішев О.В.)

Час 9.45 Ауд. 117 – Тренінг на тему: «Комунікативна компетентність як складова професійного здоров’я майбутнього психолога» (доцент кафедри психології, к.психол.н., доцент Пузь І.В., асистент кафедри психології Боженко В.Г.)

Час 12.45 Ауд. 240 – Тренінг на тему: «Техніки та прийоми ефективної психічної саморегуляції» (завідувач кафедри психології, д.психол.н., професор Бацилєва О.В., доцент кафедри психології, к.психол.н., доцент Пузь І.В.)

9.10.19 – середа

Час 8.00 Ауд. 244 – Інтерактивна лекція з елементами тренінгових форм роботи «Психічне здоров’я особистості: методи підтримки, збереження та зміцнення» (доцент кафедри психології, к.психол.н., доцент Пузь І.В.)

Час 12.45 Актова зала – Круглий стіл на тему: «Божевільні, які змінили світ» (доцент кафедри психології, к.психол.н., доцент Оверчук В.А.)

10.10.19 – четвер

Час 9.45 Ауд. 154 – Доповідь на тему: «Сучасні експериментальні дослідження у галузі психічного здоров’я» (доцент кафедри психології, к.психол.н., доцент Васюк К.М.)

11.10.19 – п’ятниця

Час 8.00 Ауд. 405 – Тренінгове заняття на тему: «Про що говорить моє тіло?…» (професор кафедри психології, д.психол.н., доцент Шпортун О.М.)

Час 9.45 Ауд. 117 – Тренінг на тему: «Формула психологічного благополуччя: як подолати стрес у сучасних умовах» (асистент кафедри психології Боженко В.Г.)