Обрати сторінку

Новини та оголошення

Онлайн-квест до Дня сім’ї

Травень 15, 2020 | Оголошення

Міжнародний день сім’ї відзначається у світі 15 травня. Це свято було започатковано Генеральною Асамблеєю ООН 1993 року. «Міжнародний день сім’ї» створений з метою привернення уваги широкої громадськості до проблем сім’ї, яких сьогодні існує велика кількість.

Жити разом і погоджувати все – це, звичайно, ознака сім’ї, але не найважливіша. Надзвичайно важливо зберігати єдність, попри можливу відстань, проблеми, конфлікти; знати, що члени сім’ї поважають один одного і цінують; радіють за все, чого досягли, і що визначає їх як особистостей.

Бути сім’єю не легко, особливо в умовах, які визначають сьогодення. Перебування на вимушеній ізоляції створює підґрунтя для загострення конфліктів; обмежує особистий простір; мінімізує можливість займатися хоббі та перебувати у соціальному оточенні, як це було раніше. Проте, більшість сімей вправно долають складні ситуації і зосереджуються лише на позитиві.

Пропонуємо Вам перевірити, наскільки добре Ви можете підтримувати гармонійні сімейні стосунки з батьками / партнерами / дітьми в умовах карантину, а, відповідно, визначити, чи є у певних сферах сімейних стосунків недоліки. Запрошуємо усіх бажаючих пройти квест, приурочений до Міжнародного Дня сім’ї. Перейти до виконання завдань можна за посиланням: http://matra.donnu.net/course/view.php?id=15