Магістерські студії

Травень 27, 2020 | Новини

26 травня 2020 р. у Skype-форматі відбулося розширене засідання кафедри української мови, одним із питань порядку денного якого було обговорення стану виконання магістерських робіт. У засіданні взяли участь здобувачі вищої освіти 1-го курсу СО «Магістр» освітньої програми «Українська мова та література» денної та заочної форм навчання Аліна Мельник, Олена Смашнюк, Емма Суконнік. Студенти, які перебувають на індивідуальному графіку навчання, Юлія Мельничук, Ганна Сорокіна, Євгенія Щаслива, заздалегідь надіслали звіти про стан виконання їхніх досліджень, які також було заслухано й обговорено. У діловій та злагодженій атмосфері відбувся конструктивний полілог, у результаті якого було окреслено подальші стратегічні задачі кожному з магістрантів. Наступне засідання щодо стану виконання магістерських досліджень кафедра заплановано на вересень 2020 р. Натхнення всім нам!!!)