Літературна зустріч-рефлексія з Наталкою Доляк і Сергієм Татчиним

Грудень 03, 2019 | Новини

29 листопада 2019 року на філологічному факультеті відбулося відкрите практичне заняття-літературна зустріч-рефлексія студентів ОП «Українська мова та література» СО «Магістр» з відомими письменниками, які живуть і працюють у Вінниці, ‒ Наталкою Доляк і Сергієм Татчиним.

Наталка Доляк – українська письменниця, драматург, журналіст, акторка, членкиня Національної спілки письменників України, авторка унікальних різножанрових романів «Гастарбайтерки» (2012), «Заплакана Європа» (2013), «Чорна Дошка» (2014), «Загублений між війнами» (2015), «Шикарне життя у Вупперталі» (2017), «Де трава зеленіша» (2018). Лауреатка літературних конкурсів і премій «Коронація слова», імені Василя Симоненка і Михайла Коцюбинського. Дотепна, жвава й енергійна.

Сергій Татчин – український поет, художник, член Національної спілки письменників України, автор поетичних книжок «Дзен.UA» (2013), «Семисвічник» (2016), «Пташка» (2016), «Вінницька Абетка» (2017), «#епістолярніхроніки» (з У. Галич, 2017), «Місто на «В» (2017), «Південний Пух» (2017), «Любити» (2017), «Пташка Нова» (2018). Лауреат літературних премій імені Михайла Стельмаха і Михайла Коцюбинського. Творець вінницького літературного міту.

Історія української літератури від доцента Олега Солов’я у живих творчих голосах – своєрідний контрапункт зустрічі, де йшлося не лише про мистецьку лабораторію, перші літературні проби, справжню письменницьку працю і можливе натхнення, а й про творення саме сьогодні літературного міту Вінниці, родинні колізії і переваги поетичної образності.

Світлини – Юлії Левицької,

студентки 4 курсу ОП «Українська мова та література»