Фотопроєкт «Навчання наших менших друзів»

Травень 14, 2020 | Новини

12 березня усі заклади освіти були закриті на карантин через епідемію коронавірусної інфекції (COVID-19). Через це, нам усім, довелося пристосовуватись до нових засобів навчання. Під час карантину, навчання відбувається виключно дистанційно. Заклади вищої освіти мають академічну автономію. Вони самостійно визначають, як організувати освітній процес в умовах карантину та які технології використовувати для дистанційного навчання. Кожен студент має виконати індивідуальний навчальний план, який має бути виконаний “за будь яких обставин”😊. МОН України надає рекомендації закладам освіти, як краще використовувати можливості дистанційної освіти. Але це рекомендації … Пропонуємо вам подивитися та впізнати себе у фотопроєкті «Навчання наших менших друзів», присвяченому киці-студентці, яка так само, як і ми всі, повинна налаштовуватись на дистанційне навчання під час карантину. Дякуємо студентці 2-го курсу спеціальності “Психологія” Цігельман Яєль за наданий матеріал.