Екскурсія-перепрочитання “Вінниця літературна: Коцюбинський, Костецький, Стус”

Вересень 7, 2020 | Новини

Ранковий Центральний парк Вінниці 5 вересня став місцем дії для екскурсії-перепрочитання “Вінниця літературна: Коцюбинський, Костецький, Стус” (підготовка й модерування заходу – доценти кафедри теорії та історії української і світової літератури Ольга Пуніна і Олег Соловей). Про Михайла Коцюбинського, Ігоря Костецького й Василя Стуса від А до Я – ось ключовий задум зустрічі. Екзотична агава Коцюбинського, Стусів будинок дитинства на Чувашській, 19 у Донецьку, Капрійські розваги і знайомства вінницького Сонцелюба, дерева, що навчають доброти, від Стуса, Європа Костецького, инакшість Василя Стуса, жовта краватка Коцюбинського, ймовірні історії стосунків і театр Ігоря Костецького, письменницькі кохання, місто, небо, Україна, філософія… і врешті – їхнє спільне щастя (“Хто щасливий? Той, хто дає багато, а бере найменше”), – сподіваємося, що саме цим запам’ятались учасникам екскурсії, студентам і мешканцям міста, три години паркової літературної розмови.