Додатковий конкурсний набір

Вересень 16, 2019 | Оголошення

Шановні вступники! Повідомляємо, що прийом заяв та документів, вступні випробування, що проводить Університет, додатковий конкурсний набір та зарахування на заочну форму навчання вступників для здобуття освіти за СО «Магістр» за спеціальністю 053 «Психологія» виключно за кошти фізичних та юридичних осіб відбувається в такі терміни:

Етапи вступної кампаніїЗаочна форма навчання
Початок прийому заяв та документів1 жовтня 2019
Закінчення прийому заяв та документів15 жовтня 2019
Реєстрація вступників для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ07 жовтня - 15 жовтня 2019
Проведення вступних випробувань в Університеті16 жовтня – 15 листопада 2019
Оприлюднення рейтингових списків вступників за кошти фізичних або юридичних осібдо 15:00 20 листопада
Виконання вступниками вимог щодо зарахування за кошти фізичних або юридичних осіб не пізнішедо 16:00 28.11.2019
Зарахування вступників за кошти фізичних або юридичних осіб не пізнішедо 15:00 28.11.2019

Прийом документів для на зарахування на заочну форму навчання вступників для здобуття освіти за СО «Магістр» за спеціальністю 053 «Психологія» виключно за кошти фізичних та юридичних осіб. здійснюється за адресою: вул. 600-річчя, 21 (Головний корпус) 101 ауд. з 01.10-15.10 включно.

Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто оригінали:

1. документа, що посвідчує особу;
  2. військово-облікового документа для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  3. документа державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього.

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

• копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
  • копію довідки про присвоєння індивідуального податкового номеру (ІПН) (у разі присвоєння ІПН);
  • копію військово-облікового документа – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
  • копію екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування/ єдиного вступного іспиту (у визначених Умовами прийому та цими Правилами прийому випадках);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Реєстрація вступників для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ за СО «Магістр» за спеціальністю 053 «Психологія» за кошти фізичних та юридичних осіб відбувається за адресою: вул. Ак. Янгеля, 4, 4 поверх, 410 ауд. (Мархель Ірина Андріївна) з 07.10-15.10 включно.

5 листопада 2019 р. – складання ЄВІ.

Щоб пройти процедуру реєстрації потрібно мати копію паспорта, ІПН, чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см., копію диплома з додатком про освіту.

Після проходження процедури реєстрації на ЄВІ потрібно сплатити 495 грн. (реквізити на оплати знаходяться в особистому кабінеті учасника реєстрації ЄВІ) впродовж 5 календарних днів з моменту реєстрації. Копію квитанції про оплату приносити Мархель Ірині Андріївні (вул. Ак. Янгеля, 4, 4 поверх, 410 ауд.) або Бортун Каріні Олександрівні (вул. Ак. Янгеля, 4, 4 поверх, 426 ауд.).

З питань додаткового набору або особливостей реєстрації на ЄВІ звертатися до Бортун Каріни Олександрівни (0506610845).