100 років з Дня народження св. Йоана Павла ІІ

Травень 20, 2020 | Новини

18 травня 2020 року виповнилося 100 років з Дня народження Великого Поляка, св. Йоана Павла ІІ.

У 1978 році Кароля Войтилу було обрано Папою. Цю місію він виконував 27 років. Обрання Папою людини з комуністичної держави сприяло прискоренню процесів розпаду Радянської імперії, визволенню країн Східної Європи та поверненню релігійної свободи на всій пострадянській території.

Святіший Отець здійснив пастирський візит майже всі країни, де є Церква.  Він був відкритий на світ. Це був перший Папа Римський, який відвідав Україну.

І саме в день його 100-річчя група молоді разом із деканом філологічного факультету Донецького Національного університету ім. Василя Стуса паном Анатолієм Загнітком та головою громадської організації “Конфедерація поляків Поділля – ХХІ століття” пані Оленою Гаврилюк запалили свічки та поклали квіти до пам’ятника Йоану Павлу ІІ. Молитву прочитав Гвардіан Монастиря Діви Марії Ангельської, брат Йосип. Промову виголосив пан Анатолій Загнітко.