«Психологічна адаптація до навчання у ВНЗ»

Місяць першокурсника під назвою: «Психологічна адаптація до навчання у ВНЗ»

Кафедра психології Донецького національного університету імені Василя Стуса, з метою проведення ефективної психологічної адаптації першокурсників, проводить місяць першокурсника під назвою: “Психологічна адаптація до навчання у ВНЗ”.

У програмі: психодіагностика психічного стану, 8 тренінгів, які спрямовані на знайомство, створення сприятливого клімату у колективі, зниження тривожності, формуванню довірливих стосунків у групі…..Цікава, активна, динамічна робота, неймовірні враження та захоплюючі емоції!!!

Кожний тиждень буде проведено 1 тренінг за певною тематикою.

НАШІ ТРЕНЕРИ: психодіагностика психічних станів – Потаєва К.С., Цігельман Я., Ковальчук І. та тренінг на знайомство Боженко В.Г.

Учасники та розробники програми для першокурсників:

доц. Кушнір Ю.В., доц.Оверчук В.А.,проф.Шпортун О.М., ас.Боженко В.Г., студенити- Потаєва К., Цігельман Я., Ковальчук І.

Запрошуємо до співпраці!