Методичні рекомендації щодо написання та оформлення магістерських робіт

Березень 25, 2020 | Оголошення

Шановні магістранти!
З метою забезпечення своєчасного та якісного виконання магістеських робіт надаємо для користування електронну версію “МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО НАПИСАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ” (Вінниця, 2017), затверджених у ДонНУ імені Василя Стуса. У цьому документі викладено основні вимоги до магістерських робіт, правила оформлення, роз’яснено процедури перевірки на плагіат,  підготовки до захисту та його проведення,  подано зразки супровідних документів.
Оскільки магістерські роботи на філологічному факультеті мають особливості відповідно до специфіки спеціальностей “Філологія”, “Психологія”, “Культурологія”, надаємо також електронну версію посібника “ВИПУСКНІ КВАЛІФКАЦІЙНІ РОБОТИ” (Вінниця, 2019). Цей посібник адресований студентам філологічного факультету денної і заочної форм навчання, він містить рекомендації щодо написання та оформлення магістерських робіт на нашому факультеті. Викладено всі етапи підготовки випускних робіт – від вибору теми до захисту; наведено правила та зразки оформлення тексту роботи, списку використаних джерел, наочного матеріалу, додатків, анотацій та супровідних матеріалів (відгуків, рецензій); подано критерії оцінювання магістерських робіт відповідно до вимог кредитно-модульної системи навчання. Окрему увагу приділено процедурам перевірки на плагіат і захисту кваліфікаційної роботи.
Сподіваємось на глибокі магістерські  дослідження,  бажаємо успішної підготовки та вдалого захисту!

Випускні роботи 2019
Метод рекомендації магістерські роботи