13.05.2021 відбувся Круглий стіл “Освітня програма «Прикладна лінгвістика» СО Бакалавр і СО Магістр: традиції наукових шкіл прикладної лінгвістики і досвід вишівської практики викладання”, обговорення було в секції “Прикладна лінгвістика” та в межах міжнародної конференції “Граматичні читання-XI”. Вдячні модераторам Жанні Краснобаєвій-Чорній, д.філол.н., проф., гаранту (СО «Магістр»), Ганні Ситар, д.філол.н., доц., гаранту (СО «Бакалавр»), здобувачам вищої освіти ОП «Прикладна лінгвістика» ДонНУ імені Василя Стуса, членам групи забезпечення спеціальності 035 Філологія, членам проєктних груп, представникам студентського самоврядування філологічного факультету, випускникам ОП 2019 та ОП 2020, стейкголдерам та роботодавцям за цікаве обговорення і плідну співпрацю.