Конференція трудового колективу факультету філології, психології та іноземних мов

Сьогодні, 26 січня 2023 р.,відбулася конференція трудового колективу факультету філології, психології та іноземних мов Донецького національного університету імені Василя Стуса під керівництвом Коваль Л.М.( голова КТК). На порядок денний було винесено такі питання:

1. Затвердження Порядку денного Конференції трудового колективу факультету філології, психології та іноземних мов.

2. Рекомендація до затвердження річного звіту про діяльність факультету філології, психології та іноземних мов.

Присутні 25 членів Конференції ( з 29 осіб складу КТК) заслухали звіт декана Загнітка А.П. за 2022 р. про роботу колективу ФФПІМ.

Анатолій Панасович охарактеризував кожну із кафедр, висвітливши їхні здобутки та проблемні питання, окреслив актуальні завдання розбудови факультету.

Антонюк О. В.(заступник декана з навчальної роботи), Білецька О.В. (заступник декана з навчальної роботи; в.о.завідувача кафедри романо-германської філології та зарубіжної літератури), Бойван О.С. (заступник декана з соціальної роботи та зв’язків з громадськістю; в.о. завідувача кафедри теорії і практики перекладу), Оверчук В.А.( заступник декана з наукової роботи, міжнародних зв’язків та інформаційного забезпечення; в.о. завідувача кафедри психології) у своїх виступах наголосили на тому, що перелічені досягнення –  це результати роботи всієї факультетської спільноти. Відзначили, що попри наявні проблеми, новостворений факультет філології, психології та іноземних мов потужно розвивається, прагне першості, пропонує широкі можливості для здобувачів.

На засіданні конференції трудового колективу була присутня перша проректорка Донецького національного університету імені Василя Стуса Нагорняк Т.Л., яка наголосила, що в низці сумлінних напрацювань факультету є здобутки, які приносять Університету гордість й незламну віру в те, що ДонНУ імені Василя Стуса є одним із найкращих не тільки у регіоні, а й в Україні.

Тетяна Леонтіївна запропонувала 10 пунктів на перспективу розвитку факультету філології, психології та іноземних мов, докладно зупинившись на кожному з них.

Після обговорення звіту  учасники Конференції одноголосно визнали результати діяльності факультету філології, психології та іноземних мов і роботу декана факультету філології, психології та іноземних мов у 2022 році задовільними.