Інтерактивне заняття «Любов як засіб самопізнання та саморозвитку особистості»

Інтерактивне заняття «Любов як засіб самопізнання та саморозвитку особистості» Пузь І.В.

У межах вивчення ДВВС “Психологія сім’ї з основами психології сексуальності” (викладач доц. Пузь І.В.) було проведено інтерактивне заняття на тему “Любов як засіб самопізнання та саморозвитку особистості” Під час заняття було використано елементи соціально-психологічного тренінгу, що дало можливість студентам активно зануритись у загадковий світ кохання та любові. Під час групової дискусії здобувачі мали можливість проаналізувати свої знання про закоханість, кохання та любов. Використовуючи техніку проективного малюнку, студенти змогли відобразити свої уявлення про кохання у малюнках. Незважаючи на дистанційну форму навчання, усі учасники були активними, що свідчило про інтерес до представленої теми!