ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації 035.10 «Прикладна лінгвістика»

ДонНУ імені Василя Стуса у 2020/2021 навчальному році є базовим закладом вищої освіти для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації 035.10 «Прикладна лінгвістика».
Повідомляємо, що перший етап ІІ туру завершено. До галузевої конкурсної комісії надійшло 25 конкурсних робіт, проведено подвійне сліпе рецензування. Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 18.04.2017 р. № 605, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за № 620/30488, наукові роботи учасників і рецензії (без вказівки рецензентів) оприлюднено 6 квітня на сайті https://science.donnu.edu.ua/…/ii-tur-prykladna…/
Відповідно до рішення галузевої конкурсної комісії з прикладної лінгвістики (протокол № 2 від 05.04.2021 р.) на підсумкову науково-практичну конференцію для надання можливості захисту конкурсної роботи запрошуємо перших 11 учасників за рейтингом.
Підсумкова науково-практична конференція відбудеться 22–23 квітня 2021 року о 10.00 за допомогою програми ZOOM. Запрошення для учасників з адресою для приєднання надійдуть електронним листом.
Дякуємо всім учасникам за участь у конкурсі. Бажаємо успіхів у дослідженнях прикладних лінгвістичних проблем.