30-го січня 2020 року на філологічному факультеті ДонНУ імені Василя Стуса був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія».

Організаторами й членами журі стали викладачі кафедри психології: Бацилєва О. В., Шпортун О. М., Васюк К. М., Пузь І. В., Гресько І. М.

Учасниками олімпіади стали 35 студентів філологічного факультету.

Претендентами на участь у ІІ етапі Олімпіади визначено наступних студентів:

І місце Кузнецова Олена Владиславівна, студентка 3 курсу СО «Бакалавр» філологічного факультету;

ІІ місцеДударенко Артем Андрійович, студент 2 курсу СО «Бакалавр» філологічного факультету;

ІІІ місцеКовальчук Іванна Петрівна, студентка 2 курсу СО «Бакалавр» філологічного факультету.