І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія»

29-го січня 2020 року на філологічному факультеті ДонНУ імені Василя Стуса був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія».

Організаторами й членами журі стали викладачі кафедри психології: Бацилєва О. В., Шпортун О. М., Оверчук В. А., Пузь І. В., Гресько І. М.

У олімпіаді взяли участь 63 студенти з факультету хімії, біології і біотехнологій, філологічного факультету й факультету історії та міжнародних відносин.

За рішенням членів журі олімпіади претендентами на участь у ІІ етапі Олімпіади визначено таких студентів: Кулібабу Діану Олегівну, студентку СО «Магістр» хімії, біології і біотехнологій та Ченську Ксенію Генріхівну, студентку 2 курсу СО «Бакалавр» філологічного факультету.