ХХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

10 листопада 2021 року о 15:00 на платформі Microsoft Teams стартує університетський етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Цей конкурс має на меті утвердження державного статусу національної мови, піднесення її престижу серед здобувачів вищої освіти різних факультетів Донецького національного університету імені Василя Стуса, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Великий меценат і палкий поціновувач української культури Петро Яцик заповідав прийдешнім поколінням, що “наша прекрасна мова – витворена славними пращурами, виплекана національними світочами думки та духу, увібрана нами з материнським молоком, – не може й не повинна бути ущемленою й зацькованою, спаплюженою й розчавленою…”. Кожен учасник конкурсу є славним нащадком великого українолюба, бо любить рідне слово. Цей захід, безперечно, спонукає наших вихованців замислитися над тим, яку вагу має рідне слово для кожного з нас.

Кафедра української мови, теорії та історії української і світової літератури зичить усім конкурсантам успіху, натхнення, радості, насолоди від участі та, звісно, перемоги!!!