Обрати сторінку

Новини та оголошення

Як філологічний День прикладного лінгвіста святкував

Листопад 22, 2019 | Новини

25 листопада на філологічному факультеті в актовій залі відбувся День прикладного лінгвіста. Цього року воно було особливим, адже прикладній лінгвістиці виповнилося 15 років. З цієї нагоди провели «яблуневу» вечірку в червоно-зелених кольорах.

В.о. декана філологічного факультету та завідувач кафедри загального і прикладного мовознавства та слов’янської філології Анатолій Панасович Загнітко відкрив свято та після щирих привітань розповів про те, як народилась і розвивалась спеціальність.

Серед викладачів було проведено опитування, за результатами якого визначено кращих студентів-прикладників, які отримали грамоти та чашки з логотипом спеціалізації «Прикладна лінгвістика». У номінації «Громадський лідер» перемогу здобув Андрій Грицай, «Наукові досягнення» – Марина Рогова, «Досягнення в навчанні» – Каріна Адамусік, «Культурно-масова діяльність» – Дяченко Владислава,  «Креативна особистість» – Анастасія Павленко,  «Інформаційна безпека» – Аліна Телецька, «Спортивні досягнення» – Владислав Вересюк. Серед першокурсників у номінації «Надія кафедри» відзначено Вероніку Пилипенко.

Приємним сюрпризом для студентів став новенький екран для проектора, який невдовзі прикрашатиме відкритий цього року комп’ютерний клас (аудиторія 416).

Позитивну атмосферу на святі  створювали ведучі: чарівна Ірина Комар і неперевершений Владислав Вересюк. Студентка другого курсу Аліна Слободян вразила глядачів чудовою піснею, Анастасія Бойко – запальним танком.

Професор кафедри загального та прикладного мовознавства і слов’янської філології Ганна Василівна Ситар показала цікавий фотоколаж:  ідеальний прикладник та ідеальна прикладниця очима викладачів.

Яскраве дослідження про типологію викладачів продемонструвала староста магістрів Марина Рогова. Владислава Дяченко та Андрій Грицай підняли всім настрій «поганими прикладними» жартами.

Наприкінці свята можна було насолодитися жвавою піснею у виконанні наших першокурсників та смачним фуршетом у прикладному колі.

З повагою,

студентка 1 курсу

СО «Магістр»

Півторак Дарія