День факультету філології, психології та іноземних мов 2023

31 травня 2023 року в Донецький національний університет імені Василя Стуса наближається до своєї 86-річниці. Цього дня я також є частиною його історії, бо я здобувач 2-го курсу ОП Українська мова та література факультету філології, психології та іноземних мов. Я вже вдруге маю честь святкувати День факультету у рідному навчальному закладі.

Моє студентське життя, на жаль, триває у часи, коли не мовчать гармати, коли ночі безсонні через тривоги, але…

Коли гримлять гармати, не мовчать музи, бо потрібно вистояти не лише географічно, фізично, але й духовно.

Отож , 31 травня 2023 року у головному корпусі, що на 600-річчя, відбувся День факультету філології, психології та іноземних мов. Свято підготували наші активісти і генератори ідей від студентського самоврядування – Максим Цюсьмак та Ірина Войцехівська.

Темою заходу був Найщасливіший день у житті: Вальпургієва ніч, як передають організатори.

Захід відкрили піснею «Враже», яку виконувала Еліна Мордан разом з іншими. А потім привітали шановне товариство студенти 3 і 4 курсів Максим Цюсьмак та Ірина Войцехівська .

На заході хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять за загиблими у російсько-українській війні.

В офіційній частині слово надали ректору Іллі Хаджинову і декану факультету Анатолію Загнітку. Потім ректор урочисто вручив подяки викладачам і студентам факультету.

А потім Максим Цюсьмак розповідав про Найщасливіший день у житті, як про це згадувалось вище. Варто відзначити, що Максим з першого курсу бере активну участь у заходах факультету. На четвертому році навчання він відомий у студентських колах режисер-постановщик дебюту першокурсника, Дня факультету.

Також відбувся і благодійний авкціон, де були розіграні гільзи. Дійство закінчилося виконанням пісні «Маяки», яку також виконувала Еліна Мордан.

Під кінець заходу усі присутні заспівали Гімн Університету.

Студентське самоврядування підтримало керівництво університету, а також декани інших факультетів (економічного, ФХБіБ та ФІМВ).

Захід запам`ятався ще іншими сюрпризами: біля входу в актову залу можна було ворожити на картах таро і скуштувати смаколики за донат.

Усі кошти, зібрані під час цьогорічного Дня Факультету філології, психології та іноземних мов будуть перераховані випускнику нашого факультету Заблоцькому Олександру Анатолійовичу, котрий є ініціатором збору для 4-го аеромобільного батальйону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, у складі та разом із якою він зараз захищає Україну на передовій, а саме – у районах Мар’їнки та Красногорівки

Вірю у процвітання нашого факультету та університету під мирним небом, вірю у перемогу України.

Довголіття та процвітання тобі, моя Alma Mater! Щасливий та гордий розділити з Тобою НАШ ДЕНЬ.

Здобувач 2 курсу

ОП Українська мова та література