Обрати сторінку

Актуальні події

Тренінгові групи

 


 


 


Тренінг «Психопатія. Розповідь про людей без жалю, без совісті, без каяття»

В американській психологічній літературі психопатія характеризується схильністю людини обманювати, красти, чинити шкоду та іншим чином маніпулювати людьми, нехтувати законами, суспільними правилами та моральними нормами.

Згідно з опитувальником Роберта Д. Хера, першою характеристикою психопата є особлива харизма. Звичайно, це може бути й суто позитивна риса, але саме виключна чарівність дозволяє психопатам маніпулювати людьми, починаючи від колег і завершуючи романтичними стосунками.

Наступна важлива риса – неймовірно завищена самооцінка. Саме це пояснює, чому так багато психопатів досягають успіху у великому бізнесі.

Інші важливі критерії:

  • відсутність відчуття провини;
  • безсердечність;
  • паразитарний стиль життя;
  • нерозбірливі сексуальні зв’язки;
  • патологічна брехливість.

Психопати частіше йдуть на ризик та рідше відчувають або проявляють страх. Але вони не завжди холоднокровні та спокійні.

Як розпізнати таку хворобу, як психопатія? Які її достеменні ознаки? Чи може людина з психопатією добре взаємодіяти в соціумі та не проявляти всіх ознак? Про це ви зможете дізнатися на тренінгу «Психопатія. Розповідь про людей без жалю, без совісті, без каяття», який проведе Артем Дударенко 7.10.2021. Запрошуються здобувачі освіти, викладачі та всі бажаючі.

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”.


Тренінг «Скажи «Ні!» маніпуляціям

Якщо в наш час говорити зрозуміло, тебе, так і дивись, розгадають.

Оскар Уайльд

Вже зовсім скоро відбудеться тренінг, присвячений маніпуляціям та їх подоланню!

Чи доводилось вам колись задумуватись над тим, як ви схвалюєте рішення: чи завжди вам вистачає часу, чи не тисне на вас чиясь точка зору, наскільки ви задоволені тим, що внаслідок отримуєте? Відповісти на всі наведені запитання досить важко. Політики, менеджери різних сфер, представники бізнес-структур, державні службовці, звичайні люди з нашого оточення – всі практикують маніпуляції в спілкуванні: від простих прийомів до складних технологій.

Маніпуляції – це прихований психологічний прийом, метою якого є змусити людину, всупереч її інтересу, виконати потрібні вам дії. Людина, висловлюючи образу, розраховує на поступки й подарунки, маніпулюючи іншими. Діти маніпулюють батьками, чоловіки – дружинами, керівники – підлеглими тощо.

Як навчитися розпізнавати маніпуляції та розуміти, де твоя власна думка, а де – думка, навіяна іншими? Відповідь на це запитання та ще багато цікавого ви дізнаєтесь на тренінгу «Скажи «Ні!» маніпуляціям» 4.10.2021, що проведуть Олена Кузнєцова та Дар’я Биковська. Запрошуємо здобувачів освіти, викладачів та всіх бажаючих!

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”.


Проведення он-лайн тренінгу «Профілактика емоційного вигорання у роботі психолога»


Постійно проводимо набір слухачів у тренінгові групи. У майбутньому для участі у тренінгах запрошуються всі бажаючі.

У перспективі заплановані такі тренінги:

  1. Комунікативні стратегії самопрезентації молоді у соціальних мережах
  2. Прокрастинація – причини, наслідки, як зупинити.
  3. Стратегії самопрезентації в соціальних мережах.
  4. Психологічний профіль особистості: слабкі та сильні сторони.
  5. Психологічні особливості спілкування у соціальних мережах.
  6. Психологічний аналіз «Я-реального» і «Я-віртуального».
  7. Переживання самотності і перфекціонізм.
  8. Психологічні детермінанти гелотофобії (Страх стати об’єктом гумору).
  9. «Я і моя тінь».
  10. АРТ-терапія – необмежені можливості.

Запрошуємо до участі у соціальному проєкті «Арт–інклюзія. Подолання соціально-психологічних бар’єрів інклюзивного середовища»

Запрошуємо у тренінгові групи для дітей шкільного віку «Я у світі!» та «Я – підліток!».

Це конфіденційні, закриті від батьків, створені для сучасних школярів, не схожі на школу групи, де можна бути собою, досліджувати свій внутрішній світ і вчитись вирішувати проблеми з друзями, батьками, собою. Теми за запитом дітей.


Тренінг «Психологічні технології самопрезентації».
https://www.facebook.com/thedepartmentofpsychologydonnu

ЗАПРОШУЄМО!!!

Всім нам відомо, що успішна самопрезентація полягає у адекватному оцінюванні себе, своїх можливостей та вмінь, а конкретніше – у самооцінці. Тому на тренінгу будуть вправи спрямовані не лише на організацію успішної самопрезентації, а й на підняття самооцінки, яка є невід’ємною складовою….

 

Вебінари

На кафедрі психології в межах дії студентського наукового гуртка 7,9,14 та 16 лютого відбулись вебінари для здобувачів СО «Магістр» за тематикою математичної обробки даних досліджень у психології. Заняття проводила керівниця гуртка доцент кафедри психології Катерина Васюк. Здобувачі мали змогу ознайомитись з основами математичної статистики та її використання у психологічних дослідженнях – від простої описової статистики до складних видів статистичного аналізу. Сподіваємось, що отримані знання стануть в нагоді нашим магістрантам при написанні магістерських робіт. В чому ми їм бажаємо подальших успіхів!

 

 

 



В рамках тижня психічного здоров’я кафедра психології ДонНУ імені Василя Стуса проводить низку заходів, присвячених Mental Health. 10 жовтня 2022 року розпочнемо тематичний тиждень із психологічного науково-практичного форуму «Благополуччя особистості в умовах соціальної невизначеності», де провідні фахівці Вінниччини поділяться досвідом із соціально-психологічної, психіатричної та психотерапевтичної практики. Запрошуємо всіх зацікавлених долучитися у змішаному режимі ауд. 234 та за посиланням https://cutt.ly/HVPxMwo

В програмі:

  1. «Самопошкоджувальна поведінка у дітей та молоді» Окаєвич Тетяна, лікарка-психологиня, дитяча психотерапевтка
  2. «Соціальні ролі і благополуччя в умовах невизначеності» Скосогоренко Володимир, ветеран АТО. Тренер, практик по роботі з симптоматикою ПТСР. Голова комітету психореабілітації ветеранів війни, координаційної ради ветеранів війни при Вінницькій ОДА.
  3. «Домашнє насильство в реаліях сьогодення» Гудімова Олена, психологиня Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для осіб постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
  4. “Як зберегти психічне здоров`я в умовах соціальної невизначеності” Денис Гавріков, лікар-психіатр Стрижавської Виправної колонії №81.

Буде корисно та цікаво!


Запрошуємо на вебінар магістрантів і всіх зацікавлених:

«Як організувати і провести наукове досліджнення?».

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”. Спікер – доц. кафедри психології Васюк Катерина Миколаївна.

Протягом вебінару розглядатимуться такі питання:

  • як підібрати методики для дослідження?
  • як створити свій діагностичний інструментарій, якщо мало методик (крім тестів!)?
  • що робити, якщо обсяг практичної частини малий?
  • як уникнути типових помилок в діагностиці?
  • і плюс запитання учасників по суті теми.

Вебінар проводитиметься 14 вересня о 18:00 на платформі Teams за посиланням:

https://teams.microsoft.com/…/19…/conversations…

 



Вебінар «Ліки від депресії. Шляхи подолання депресії»

Депресія – це захворювання, при якому людина тривалий час почувається пригнічено, втрачає інтерес до занять, які раніше приносили їй задоволення, а також не може робити повсякденні справи. Це не просто вияв слабкості або хандра. Це хвороба, яка може виникнути в кожного.

Дуже часто поштовхом до депресії стають негативні події: втрата роботи, смерть когось із рідних, психологічна травма, важка стресова подія. Крім того, депресія може послабити стресостійкість, порушити нормальну життєдіяльність, погіршити життєву ситуацію, в результаті чого депресія переходить у більш важку форму.

Саме тому потрібно вміти вчасно бачити в собі прояви депресії, розуміти, коли ти не просто втомився, а постійно маєш поганий настрій, коли тобі потрібна допомога. Про ефективні способи подолання цих симптомів можна дізнатися на вебінарі «Ліки від депресії. Шляхи подолання депресії», який вже 28.10.2021 проведе Сільвія Дімітріу. Запрошуються здобувачі освіти, викладачі та всі бажаючі.

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”.


Вебінар «Тайм-менеджмент від А до Я. Від знань до результатів, або як встигати все?»

Справа не в тривалості робочого дня, ступені напруги або умовах праці. Головне питання полягає в умінні організувати власний час так, щоб встигати більше, отримуючи з цього максимум віддачі і залишаючи достатню кількість вільного часу. Говорячи мовою сучасних термінів, все вирішує тайм-менеджмент — управління власним часом, використання свого життя з максимальною ефективністю. І мова йде не тільки про робочий час, а й про справи, що стосуються інших сфер вашого життя.

Що ж таке тайм-менеджмент у наш час? Це система дій, мета якої — правильне планування завдань з грамотним розподілом часу на виконання кожної. Головна мета тайм-менеджменту — робити якомога більше, мінімізувавши часові витрати та знизивши рівень стресу людини.

Тож як проводити свій час максимально ефективно? Як після цього ще й залишити собі час на відпочинок і хобі? Про це вам розкаже Владислав Хрущ 15.10.2021 на вебінарі «Тайм-менеджмент від А до Я. Від знань до результатів, або як встигати все?». На вебінар запрошуються здобувачі освіти, викладачі та всі зацікавлені.

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”.


Вебінар «Навчись читати людей за зовнішністю»

Наше обличчя – це не лише частина зовнішності, за якою нас впізнають оточуючі. Воно може розказати про наш характер, настрій та особливості. Навіть великі філософи минулого надавали значну увагу зовнішності людини. Аристотель і його послідовники, наприклад, склали низку ознак, за якими можна було визначити, як зовнішність може відображати дух людини та її характер.

Так само й у наш час є безліч теорій і досліджень того, як за зовнішністю людини можна про неї щось визначити.

Як зрозуміти наміри людини за її зовнішнім виглядом? Як зовнішність впливає на характер людини? Чи можна, просто роздивившись людину, щось про неї дізнатися? Саме про це йтиметься у вебінарі «Навчись читати людей за зовнішністю», що проведуть Олена Кузнєцова та Дар’я Биковська 12.10.2021. Запрошуємо на вебінар здобувачів освіти, викладачів та усіх, хто цікавиться цією темою!

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”.


Вебінар «Використання інтент-аналізу в діагностиці особистості за змістом її мови»

Шановні здобувачі, викладачі, психологи-практики і всі, хто цікавиться діагностикою поведінки людини!

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі на тему «Психологічний портрет особистості за мовленням: техніка інтент-аналізу», який відбудеться 11 жовтня 2021 р. на базі навчальної лабораторії кафедри психології «Центр соціально-психологічної адаптації особистості». Спікер – доц. кафедри психології Васюк Катерина Миколаївна.

Мета вебінару – ознайомити здобувачів, викладачів та всіх зацікавлених осіб з технікою аналізу особистості людини, її намірів, цінностей, ставлення до різних аспектів життя за допомогою техніки інтент-аналізу.

Інтент-аналіз – це техніка аналізу усного або письмового повідомлення, яка розкриває приховані смисли в мовленні особистості.

Оволодівши цією технікою, ви краще зможете розпізнавати приховані наміри людини, її ставлення до сказаного. Цікавинки інтент-аналізу та способи його ефективного проведення ви зможете дізнатися на вебінарі Катерини Миколаївни Васюк «Використання інтент-аналізу в діагностиці особистості за змістом її мови» 11.10.2021 о 14:15. Вебінар буде проводитись на онлайн-платформі Skype.

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”.

Шановні здобувачі, викладачі, психологи-практики і всі, хто цікавиться діагностикою поведінки людини!

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі на тему «Психологічний портрет особистості за мовленням: техніка інтент-аналізу», який відбудеться 11 жовтня 2021 р. на базі навчальної лабораторії кафедри психології «Центр соціально-психологічної адаптації особистості». Спікер – доц. кафедри психології Васюк Катерина Миколаївна. Початок о 14:15 в онлайн-форматі на платформі Skype. До вебінару ви можете приєднатись за посиланням:

https://join.skype.com/IVP5kfSF5mgx


Вебінар «Навчись читати людей за зовнішністю»

Вже завтра, 4.10, о 15:00 на онлайн-платформі Skype пройде вебінар “Навчись читати людей за зовнішністю”.

Наше обличчя – це не лише частина зовнішності, за якою нас впізнають оточуючі. Воно може розказати про наш характер, настрій та особливості. Навіть великі філософи минулого надавали значну увагу зовнішності людини. Аристотель і його послідовники, наприклад, склали низку ознак, за якими можна було визначити, як зовнішність може відображати дух людини та її характер.

Так само й у наш час є безліч теорій і досліджень того, як за зовнішністю людини можна про неї щось визначити.

Як зрозуміти наміри людини за її зовнішнім виглядом? Як зовнішність впливає на характер людини? Чи можна, просто роздивившись людину, щось про неї дізнатися? Саме про це йтиметься у вебінарі «Навчись читати людей за зовнішністю», що проведуть Олена Кузнєцова та Дар’я Биковська 4.10.2021. Запрошуємо на вебінар здобувачів освіти, викладачів та усіх, хто цікавиться цією темою!

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”.

Посилання на онлайн-захід у Skype: https://join.skype.com/J6LNNYK9DAfj


Вебінар «Інклюзія і суспільство»

Інклюзія – процес включення всіх громадян у соціумі. І насамперед тих, що мають труднощі у фізичному чи розумовому розвитку. Інклюзія передбачає розробку і застосування тих методів, які зможуть дозволити кожній людині рівноправно брати участь суспільному житті.

Інклюзія — це процес реального включення осіб з інвалідністю в активне суспільне життя. Вона дозволяє розвивати індивідуальні сильні сторони й таланти людини, приймати всіх людей без виключення в суспільство, розвивати культуру поваги й належності до соціуму, поважати різноманіття та включення на більш широкому рівні.

Про важливість інклюзії та її перспективи й можливості в суспільстві детально розповість Марія Худа на вебінарі «Інклюзія і суспільство», що відбудеться 27.09. Запрошуються здобувачі освіти, викладачі та всі, хто зацікавлений даною темою.

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”.


Вебінар «Основи психодрами», який буде проведено випускницею А. Куріциною, 23.04 для студентів 2 курсу



Консультування

Консультування з психологічних проблем (індивідуальне, групове, тематичне).
Якщо Ви хочете отримати психологічну консультацію звертайтесь.
Психологічний Центр «Соціально-психологічної адаптації особистості».
Вінниця, вул. Янгеля 4, ауд. 236.
Попередній запис у групи проводиться за телефонами: 095 5484651 або 0982617223.

Майстеркласи

Дaтa пpoвeдeння: 17 листопада 2023p.

  • 10.00-14.45 Майстер-класи
  • 10:00-11:30 Олександр Корольов «Контакт як ресурс та відновлення»
  • 10:00-11:30 Оксана Соловей-Лагода «Плекання резилієнтності як передумова ментального здоров’я особистості»
  • 10:00-11:30 Тетяна Грищенко «Психологічна допомога дітям і підліткам із травмівним досвідом»
  • 11:45-13:15 Юлія Даценко «Початок психологічної практики»
  • 11:45-13:15 Тетяна Шевцова «Нейрографіка у роботі зі стресом»
  • 11:45-13:15 Катерина Мітченко «Публічні виступи та ораторське мистецтво в роботі психолога»
  • 13:30-14:45 Інна Гресько «Позитивна психотерапія в роботі з кризою»
  • 13:30-14:45 Оксана Федулова «Посудина моєї душі»
  • 13:30-14:45 Замелюк Марія «Переваги ігротерапії у роботі з дітьми»

Майстер-клас «Контакт як ресурс та відновлення»

Ми багато шукаємо ресурси та сили в різних речах навколо нас: в мережах, їжі, побуті, творчості. Іноді ми забуваємо, що ми самі та наші близькі люди є великим ресурсом. Запрошую на майстер-клас, де ми зможемо побути і дослідити наші уявлення про звичайні речі.

Ведучий: Олександр Корольов

Практичний психолог, сертифікований гештальт-терапевт, груповий терапевт.

Лінійка 1

⏰Час та дата проведення: 17 листопада 2023 року о 10:00-11:30

💵 Вартість: 80 грн

✅ Місце проведення: Online в ZOOM (посилання надішлемо після реєстрації та оплати)

💸 Реквізити для оплати: Карта Приват банку 5168 7450 3271 3254

Отримувач платежу ОВЕРЧУК ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА

 

Майстер-клас «Плекання резилієнтності як передумова ментального здоров’я особистості»

Кожен з нас зустрічається у житті з різними викликами, починаючи від простих, щоденних і закінчуючи більш складними та навіть травмуючими. Резилієнтність – це вміння проходити крізь життєві випробування, зберігаючи, відновлюючи та плекаючи при цьому психічне здоров’я, особистісну цілісність та зростання, соціальні зв’язки. В часи війни особливо важливо плекати нашу психологічну стійкість аби вистояти, перемогти та стати ще кращою версією себе. Під час майстер-класу ми розглянемо специфічні реакції стресу та травматичних переживань, техніки плекання стійкості, практики самовідновлення.

Ведуча: Оксана Соловей-Лагода

кандидат психологічних наук, доцент, сертифікований тренер соціально-психологічних та бізнес-тренінгів, член ГС «Національна психологічна асоціація»,  Української асоціації сімейних психологів.

Лінійка 1

⏰ Час та дата проведення: 17 листопада 2023 року о 10:00-11:30

💵 Вартість: 80 грн

✅ Місце проведення: Online в ZOOM (посилання надішлемо після реєстрації та оплати)

💸 Реквізити для оплати: Карта Приват банку 5168 7450 3271 3254

Отримувач платежу ОВЕРЧУК ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА

Майстер-клас «Психологічна допомога дітям і підліткам із травмівним досвідом»

  1.  Діти та підлітки – одна з найбільш уразливих категорій населення.
  2. Особливості проявів поведінкових дітей, як пережили травматичний досвід, з урахуванням віку.
  3. Реакції дитини на травматичну подію (за віком)
  4. Як повʼязані стан батьків і стан дитини?
  5. Найтиповіші симптоми ПТСР у дітей.
  6. Протоколи для лікування ПТСР у дітей

Ведуча: Тетяна Грищенко Старший психолог відділу психологічного забезпечення ГУНП в Одеській області, майор поліції.

Лінійка 1

⏰ Час та дата проведення: 17 листопада 2023 року о 10:00-11:30

💵 Вартість: 80 грн

✅ Місце проведення: Online в ZOOM (посилання надішлемо після реєстрації та оплати)

💸 Реквізити для оплати: Карта Приват банку 5168 7450 3271 3254

Отримувач платежу ОВЕРЧУК ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА

Майстер-клас «Початок психологічної практики»

Поговоримо про те з яких кроків варто починати розвивати практику психологу і розберемо які міфи заважають це робити.

Ведуча: Юлія Даценко

Психологиня, груповий психотерапевт, сімейний системний терапевт.

Лінійка 2

⏰ Час та дата проведення: 17 листопада 2023 року о 11:45-13:15

💵 Вартість: 80 грн

✅ Місце проведення: Online в ZOOM (посилання надішлемо після реєстрації та оплати)

💸 Реквізити для оплати: Карта Приват банку 5168 7450 3271 3254

Отримувач платежу ОВЕРЧУК ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА

Майстер-клас «Нейрографіка у роботі зі стресом»

Стрес, що це? Ворог чи вірний супутник нашого життя? Познайомимось ближче з цим явищем, а також поговоримо як за допомогою нейрографіки можна швидко та легко допомогти собі та іншим.

Ведуча: Тетяна Шевцова

Психолог, асистент кафедри практичної психології та психодіагностики, аспірант Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Лінійка 2

⏰ Час та дата проведення: 17 листопада 2023 року о 11:45-13:15

💵 Вартість: 80 грн

✅ Місце проведення: Online в ZOOM (посилання надішлемо після реєстрації та оплати)

💸 Реквізити для оплати: Карта Приват банку 5168 7450 3271 3254

Отримувач платежу ОВЕРЧУК ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА

 

Майстер-клас «Публічні виступи та ораторське мистецтво в роботі психолога»

Як налаштувати себе на публічний виступ? Почути аудиторію? Знайти для неї ключики? Питання на які поговоримо на МК. А також попрацюємо в темі з метафоричними асоціативними картами, поговоримо про лайфхаки ораторського мистецтва.

Ведуча: Катерина Мітченко

Практичний психолог, супервізор соціального проєкту “Разом”. Аспірантка кафедри практичної психології КДПУ. Старша викладачка кафедри гуманітарних дисциплін та психології поліцейської діяльності ДДУВС. Членкиня УПА та УАППО, капітан поліції.

Лінійка 2

⏰ Час та дата проведення: 17 листопада 2023 року о 11:45-13:15

💵 Вартість: 80 грн

✅ Місце проведення: Online в ZOOM (посилання надішлемо після реєстрації та оплати)

💸 Реквізити для оплати: Карта Приват банку 5168 7450 3271 3254

Отримувач платежу ОВЕРЧУК ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА

Майстер-клас «Позитивна психотерапія в роботі з кризою»

На майстер-класі ви зможете познайомитися з філософією сучасного методу психотерапії, освоїти основні принципи та техніки Позитивної психотерапії, що допоможуть у кризі. Крім того, дізнаєтеся як можна збалансувати власне життя та віднайти внутрішній ресурс в сучасних умовах.

Ведуча: Інна Гресько, асистент кафедри психології, психолог-консультант в методі Позитивної психотерапії

Лінійка 3

⏰ Час та дата проведення: 17 листопада 2023 року о 13:30-14:45

💵 Вартість: 80 грн

✅ Місце проведення: Online в ZOOM (посилання надішлемо після реєстрації та оплати)

💸 Реквізити для оплати: Карта Приват банку 5168 7450 3271 3254

Отримувач платежу ОВЕРЧУК ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА

Майстер-клас «Посудина моєї душі»

Мета: гармонізація внутрішнього світу за рахунок прихованих резервів особистості, розвиток самосвідомості, підвищення впевненості в собі, особистісний розвиток, розвиток креативності. Нам знадобиться: листи А4 та кольорові олівці.

Ведуча: Оксана Федулова практикуючий психолог, арт-терапевт, засновниця та голова громадської організації, «Центр розвитку та підвищення кваліфікації»; психолог в  КЗ «Нікопольський медичний спеціалізований центр медико-соціальної реабілітації дітей «ДОР»

Лінійка 3

⏰ Час та дата проведення: 17 листопада 2023 року о 13:30-14:45

💵 Вартість: 80 грн

✅ Місце проведення: Online в ZOOM (посилання надішлемо після реєстрації та оплати)

💸 Реквізити для оплати: Карта Приват банку 5168 7450 3271 3254

Отримувач платежу ОВЕРЧУК ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА

Майстер-клас «Переваги ігротерапії у роботі з дітьми»

Ні для кого не секрет, що гра сприяє численним адаптивним формам поведінки, таким як творчість, рольові репетиції та інтеграція розуму та тіла. Гра також підвищує самооцінку та зменшує стрес. На зустрічі ми розглянемо такі  аспекти ігрової терапії:

  1. Чому гра та використання символів у терапії є такими ефективними для дітей.
  2. «Фантазійний острів», який подобається дітям, і як він може допомогти їм створити безпечне місце, створивши свій ідеальний світ.
  3. Як використовувати втілену ігрову терапію та рухові техніки, щоб допомогти дітям регулювати емоції та поведінку.

Ведуча: Замелюк Марія старший викладач кафедри теорії та методики дошкільної освіти  КЗВО «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради, кандидат педагогічних наук, членкиня ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» IESF, ГО «Українська асоціація сімейних психологів».

Лінійка 3

⏰ Час та дата проведення: 17 листопада 2023 року о 13:30-14:45

💵 Вартість: 80 грн

✅ Місце проведення: Online в ZOOM (посилання надішлемо після реєстрації та оплати)

💸 Реквізити для оплати: Карта Приват банку 5168 7450 3271 3254

Отримувач платежу ОВЕРЧУК ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА


 

Корекція особистісної тривожності методами арт-терапії

Тривога супроводжує наше життя, адже будь-яка зустріч з новим є хвилюючою!

Проте сильна тривога перешкоджає здійсненню мрій, блокує життєві плани і може перетворювати життя на страждання.

Окрім тривоги, гештальт-психологи розрізняють стан збудження та страху, на що також доцільно звернути увагу.

Арт-терапія пропонує широкий набір методів, що допомагають відкоригувати особистісну тривожність.

У вівторок о 15:00 Запрошую на майстер-клас, де будуть продемонстровані техніки роботи з тривожністю з використанням малюнків.

Робота з малюнком має діагностичний та терапевтичний потенціал, актуалізує роботу правої півкулі мозку, сприяє вивільненню гнітючих почуттів, переживанню катарсису, а також інтуїтивному пошуку ресурсів.

Учасникам бажано мати 3-4 аркуші паперу А4 та кольорові олівці.

Чекаємо на вас!!!

Сидоренко Жанна Вячеславівна, к. психол.н., доцент, практикуючий психолог


Календар заходів

    📌 З метою виявлення та розвитку обдарованих здобувачів, сприяння реалізації їх здібностей, стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді, популяризації досягнень науки, техніки та інноваційних технологій, залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою студентською молоддю і формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах Донецький національний університет імені Василя Стуса оголошує проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, спеціальності 053 Психологія у 2023/2024 навчальному році.

    📚У Конкурсі можуть брати участь здобувачі вищої освіти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра (далі – студенти) у вищих навчальних закладах України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах, здобувачі вищих навчальних закладів інших країн, що стали переможцями І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, спеціальності 053 Психологія.

    ⏰Прийом конкурсних робіт до 05.04.2024 року.
    ❗️ Усі файли для участі у конкурсі надсилати на електронну адресу: [email protected]


📢 Шановні учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів! Кафедра психології Донецького Національного Університету імені Василя Стуса Факультету філології, психології та іноземних мов запрошує усіх бажаючих до участі в онлайн-олімпіаді “Олімпійські ігри з психології» спеціальності 053 Психологія.
✅ Під час якої кожен зможете перевірити рівень своїх знань у галузі психології.

🗓️ Олімпіада з психології проводиться з 15 лютого по 15 березня 2024 року в режимі on-line. 🧐 Протягом зазначеного періоду всі бажаючі мають можливість виконати запропоновані завдання у зручний для себе час.
🕝 Олімпіада з психології розпочнеться о 13:00 (15.02.24 р.) і закінчиться о 24:00 (15.03.24 р.).
‼️ На виконання завдань відводиться 2 години.

🏆 Підбиття підсумків відбудеться до 20 березня 2024 року в режимі on-line. Про нагородження переможців буде повідомлено згодом.

‼️ Для участі в олімпіаді важливо попередньо зареєструватися: http://matra.donnu.net/login/index.php
Чекаємо вас: буде цікаво і корисно!


📢 Університетська онлайн-олімпіада з психології для здобувачів вищої освіти Донецького національного університету імені Василя Cтуса всіх спеціальностей, окрім ОП 053 «Психологія».
🔍 Під час якої кожен зможете перевірити рівень своїх знань у галузі психології.
✅ Мета олімпіади − піднесення престижу психології, популяризація серед молоді, заохочення до глибшого вивчення, встановлення рівня психологічної обізнаності та розширення світогляду.
💥 Організатором олімпіади є Кафедра психології Донецького Національного Університету імені Василя Стуса

🗓️ Олімпіада з психології проводиться 5 березня 2024 року в режимі on-line з використанням можливостей корпоративного MS Teams. Протягом зазначеного періоду всі бажаючі мають можливість виконати запропоновані завдання у зручний для себе час.

‼️ Кожен учасник реєструється за покликанням: http://matra.donnu.net/login/index.php
🕝 Олімпіада з психології розпочнеться 5 березня 2024 року о 14:30. На виконання завдань відводиться 80 хв.
🏆 Підбиття підсумків відбудеться до 8 березня 2024 року. Про нагородження переможців буде повідомлено згодом.
Чекаємо вас: буде цікаво і корисно!

 


16-17 листопада 2023 року відбудеться ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ АДАПТАЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ОСОБИСТОСТІ В СУЧАСНИХ УМОВАХ ЖИТТЄСТІЙКОСТІ” Пленарне засідання конференції розпочнеться о 10:00 на платформі ZOOM за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/86886196173?pwd=c081SVVNcy9ocEVyekJSaFIxNWNZQT09 Ідентифікатор конференції: 868 8619 6173 Код доступу: 9s0j8R

Дaтa пpoвeдeння 16 листопада 2023 p.

Дaтa пpoвeдeння: 17 листопада 2023p.

  • 10.00-14.45 Майстер-класи
  • 10:00-11:30 Олександр Корольов «Контакт як ресурс та відновлення»
  • 10:00-11:30 Оксана Соловей-Лагода «Плекання резилієнтності як передумова ментального здоров’я особистості»
  • 10:00-11:30 Тетяна Грищенко «Психологічна допомога дітям і підліткам із травмівним досвідом»
  • 11:45-13:15 Юлія Даценко «Початок психологічної практики»
  • 11:45-13:15 Тетяна Шевцова «Нейрографіка у роботі зі стресом»
  • 11:45-13:15 Катерина Мітченко «Публічні виступи та ораторське мистецтво в роботі психолога»
  • 13:30-14:45 Інна Гресько «Позитивна психотерапія в роботі з кризою»
  • 13:30-14:45 Оксана Федулова «Посудина моєї душі»
  • 13:30-14:45 Замелюк Марія «Переваги ігротерапії у роботі з дітьми»

 

 


Шановні здобувачі! 18 березня 2023 р. о 14:15 запрошуємо вас на гостьову лекцію «Особливості психологічної роботи з втратою в практиці кейс-менеджменту. Організація роботи мультидисциплінарних команд» Лекторка – Височанська Ірина Геннадіївна, практичний психолог, гештальт терапевт, супервізор, тренер МІГІС, груповий терапевт.  Посилання для приєднання: https://teams.microsoft.com/l/team/19%3aqSALsvLLssNc8XoDcnpHXuoqEIy0jqnKn1nJp-59uLE1%40thread.tacv2/conversations?groupId=af77f9a0-a434-4618-9712-8ac2a8b3992c&tenantId=1d80d581-8e6a-4af6-9222-9610b1bea4e1





18-19 листопада на кафедрі психології Донецького національного університету імені Василя Стуса відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція, присвячена обговоренню актуальних питань збереження адаптаційного потенціалу особистості в сучасних умовах життєдіяльності. До обговорення цієї актуальної теми долучаться науковці та практики із різних регіонів України, а також закордонні колеги. Захід проходитиме у дистанційному форматі – учасники спілкуватимуться онлайн за допомогою платформи Google Meet.
 


 
 


Кафедра психології Донецький національний університет імені Василя Cтуса – університетська спільнота з власним корпоративним духом!

Дискусійний клуб Altera pars очікує на Вас цього четверга (17 лютого)! О 17.00 в коворкінгу Донецького національного університету розпочнеться четверта зустріч (тривалість зустрічі – 2 години), на якій буде розкрито сутність злободенних питань психологічної науки, таких як тривожність, сон, психосоматика та психосоматичні розлади, міжособистісні стосунки та тому подібні не менш цікаві феномени!

 

Захід відбудеться на базі навчально-наукового центру “Соціально-психологічної адаптації особистості” від науковим керівництвом Оверчук В.А.

Детальніше


Онлайн-квест “Ти ж ПСИХОЛОГ!?” для всіх кого цікавить психологія.
Шановні друзі! Запрошуємо вас відправитися в дивовижний світ психології. Кожен з нас на певному етапі життя прагне пізнати себе і оточуючих, зіставити своє особисте «Я» з навколишнім світом, знайти своє місце в суспільстві, в колі друзів і близьких. Пропонуємо перевірити свої можливості щодо розуміння себе та інших. Чекаємо всіх бажаючих на нашій платформі з 23.04 по 23.05. Бажаємо перемоги у квесті!

http://matra.donnu.net/course/view.php?id=13


Детальніше


Вже завтра, 19.02, відбудеться день відкритих дверей! Після урочистої частини кафедра «Психології» презентуватиме для майбутніх абітурієнтів цікаву програму, яку підготували студентки 3-го курсу Іванна Ковальчук та Яель Цігельман. На заході буде представлено інформацію про нашу кафедру, цікавинки й міфи про психологію, а також – проведено психодіагностику з індивідуальним підходом до кожного майбутнього здобувача освіти 🤫 яка визначить професійні орієнтації та допоможе їм краще зрозуміти себе та свої бажання😉

Також закликаємо взяти участь у квесті «Ти ж психолог!», який пройде на платформі мудл (посилання на квест: http://matra.donnu.net/course/view.php?id=13)
 
 
Идентификатор конференции: 255 836 4175
Код доступа: 04QtHE)
 

Обіцяємо, буде цікаво!🤩


Міжфакультетський круглий стіл «Благополуччя особистості у сучасних умовах»

Вже завтра відбудеться наш щорічний Круглий стіл, який став вже традицією! Будемо раді, якщо ви завітаєте до нас! Чекаємо за посиланням: https://join.skype.com/Fs2cEXSB3ZTA