Актуальні події

Тренінгові групи

Тренінг «Психопатія. Розповідь про людей без жалю, без совісті, без каяття»

В американській психологічній літературі психопатія характеризується схильністю людини обманювати, красти, чинити шкоду та іншим чином маніпулювати людьми, нехтувати законами, суспільними правилами та моральними нормами.

Згідно з опитувальником Роберта Д. Хера, першою характеристикою психопата є особлива харизма. Звичайно, це може бути й суто позитивна риса, але саме виключна чарівність дозволяє психопатам маніпулювати людьми, починаючи від колег і завершуючи романтичними стосунками.

Наступна важлива риса – неймовірно завищена самооцінка. Саме це пояснює, чому так багато психопатів досягають успіху у великому бізнесі.

Інші важливі критерії:

 • відсутність відчуття провини;
 • безсердечність;
 • паразитарний стиль життя;
 • нерозбірливі сексуальні зв’язки;
 • патологічна брехливість.

Психопати частіше йдуть на ризик та рідше відчувають або проявляють страх. Але вони не завжди холоднокровні та спокійні.

Як розпізнати таку хворобу, як психопатія? Які її достеменні ознаки? Чи може людина з психопатією добре взаємодіяти в соціумі та не проявляти всіх ознак? Про це ви зможете дізнатися на тренінгу «Психопатія. Розповідь про людей без жалю, без совісті, без каяття», який проведе Артем Дударенко 7.10.2021. Запрошуються здобувачі освіти, викладачі та всі бажаючі.

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”.


Тренінг «Скажи «Ні!» маніпуляціям

Якщо в наш час говорити зрозуміло, тебе, так і дивись, розгадають.

Оскар Уайльд

Вже зовсім скоро відбудеться тренінг, присвячений маніпуляціям та їх подоланню!

Чи доводилось вам колись задумуватись над тим, як ви схвалюєте рішення: чи завжди вам вистачає часу, чи не тисне на вас чиясь точка зору, наскільки ви задоволені тим, що внаслідок отримуєте? Відповісти на всі наведені запитання досить важко. Політики, менеджери різних сфер, представники бізнес-структур, державні службовці, звичайні люди з нашого оточення – всі практикують маніпуляції в спілкуванні: від простих прийомів до складних технологій.

Маніпуляції – це прихований психологічний прийом, метою якого є змусити людину, всупереч її інтересу, виконати потрібні вам дії. Людина, висловлюючи образу, розраховує на поступки й подарунки, маніпулюючи іншими. Діти маніпулюють батьками, чоловіки – дружинами, керівники – підлеглими тощо.

Як навчитися розпізнавати маніпуляції та розуміти, де твоя власна думка, а де – думка, навіяна іншими? Відповідь на це запитання та ще багато цікавого ви дізнаєтесь на тренінгу «Скажи «Ні!» маніпуляціям» 4.10.2021, що проведуть Олена Кузнєцова та Дар’я Биковська. Запрошуємо здобувачів освіти, викладачів та всіх бажаючих!

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”.


Проведення он-лайн тренінгу «Профілактика емоційного вигорання у роботі психолога»


Постійно проводимо набір слухачів у тренінгові групи. У майбутньому для участі у тренінгах запрошуються всі бажаючі.

У перспективі заплановані такі тренінги:

 1. Комунікативні стратегії самопрезентації молоді у соціальних мережах
 2. Прокрастинація – причини, наслідки, як зупинити.
 3. Стратегії самопрезентації в соціальних мережах.
 4. Психологічний профіль особистості: слабкі та сильні сторони.
 5. Психологічні особливості спілкування у соціальних мережах.
 6. Психологічний аналіз «Я-реального» і «Я-віртуального».
 7. Переживання самотності і перфекціонізм.
 8. Психологічні детермінанти гелотофобії (Страх стати об’єктом гумору).
 9. «Я і моя тінь».
 10. АРТ-терапія – необмежені можливості.

Запрошуємо до участі у соціальному проєкті «Арт–інклюзія. Подолання соціально-психологічних бар’єрів інклюзивного середовища»

Запрошуємо у тренінгові групи для дітей шкільного віку «Я у світі!» та «Я – підліток!».

Це конфіденційні, закриті від батьків, створені для сучасних школярів, не схожі на школу групи, де можна бути собою, досліджувати свій внутрішній світ і вчитись вирішувати проблеми з друзями, батьками, собою. Теми за запитом дітей.


Тренінг «Психологічні технології самопрезентації».
https://www.facebook.com/thedepartmentofpsychologydonnu

ЗАПРОШУЄМО!!!

Всім нам відомо, що успішна самопрезентація полягає у адекватному оцінюванні себе, своїх можливостей та вмінь, а конкретніше – у самооцінці. Тому на тренінгу будуть вправи спрямовані не лише на організацію успішної самопрезентації, а й на підняття самооцінки, яка є невід’ємною складовою….

 

Вебінари

Вебінар «Ліки від депресії. Шляхи подолання депресії»

Депресія – це захворювання, при якому людина тривалий час почувається пригнічено, втрачає інтерес до занять, які раніше приносили їй задоволення, а також не може робити повсякденні справи. Це не просто вияв слабкості або хандра. Це хвороба, яка може виникнути в кожного.

Дуже часто поштовхом до депресії стають негативні події: втрата роботи, смерть когось із рідних, психологічна травма, важка стресова подія. Крім того, депресія може послабити стресостійкість, порушити нормальну життєдіяльність, погіршити життєву ситуацію, в результаті чого депресія переходить у більш важку форму.

Саме тому потрібно вміти вчасно бачити в собі прояви депресії, розуміти, коли ти не просто втомився, а постійно маєш поганий настрій, коли тобі потрібна допомога. Про ефективні способи подолання цих симптомів можна дізнатися на вебінарі «Ліки від депресії. Шляхи подолання депресії», який вже 28.10.2021 проведе Сільвія Дімітріу. Запрошуються здобувачі освіти, викладачі та всі бажаючі.

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”.


Вебінар «Тайм-менеджмент від А до Я. Від знань до результатів, або як встигати все?»

Справа не в тривалості робочого дня, ступені напруги або умовах праці. Головне питання полягає в умінні організувати власний час так, щоб встигати більше, отримуючи з цього максимум віддачі і залишаючи достатню кількість вільного часу. Говорячи мовою сучасних термінів, все вирішує тайм-менеджмент — управління власним часом, використання свого життя з максимальною ефективністю. І мова йде не тільки про робочий час, а й про справи, що стосуються інших сфер вашого життя.

Що ж таке тайм-менеджмент у наш час? Це система дій, мета якої — правильне планування завдань з грамотним розподілом часу на виконання кожної. Головна мета тайм-менеджменту — робити якомога більше, мінімізувавши часові витрати та знизивши рівень стресу людини.

Тож як проводити свій час максимально ефективно? Як після цього ще й залишити собі час на відпочинок і хобі? Про це вам розкаже Владислав Хрущ 15.10.2021 на вебінарі «Тайм-менеджмент від А до Я. Від знань до результатів, або як встигати все?». На вебінар запрошуються здобувачі освіти, викладачі та всі зацікавлені.

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”.


Вебінар «Навчись читати людей за зовнішністю»

Наше обличчя – це не лише частина зовнішності, за якою нас впізнають оточуючі. Воно може розказати про наш характер, настрій та особливості. Навіть великі філософи минулого надавали значну увагу зовнішності людини. Аристотель і його послідовники, наприклад, склали низку ознак, за якими можна було визначити, як зовнішність може відображати дух людини та її характер.

Так само й у наш час є безліч теорій і досліджень того, як за зовнішністю людини можна про неї щось визначити.

Як зрозуміти наміри людини за її зовнішнім виглядом? Як зовнішність впливає на характер людини? Чи можна, просто роздивившись людину, щось про неї дізнатися? Саме про це йтиметься у вебінарі «Навчись читати людей за зовнішністю», що проведуть Олена Кузнєцова та Дар’я Биковська 12.10.2021. Запрошуємо на вебінар здобувачів освіти, викладачів та усіх, хто цікавиться цією темою!

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”.


Вебінар «Використання інтент-аналізу в діагностиці особистості за змістом її мови»

Шановні здобувачі, викладачі, психологи-практики і всі, хто цікавиться діагностикою поведінки людини!

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі на тему «Психологічний портрет особистості за мовленням: техніка інтент-аналізу», який відбудеться 11 жовтня 2021 р. на базі навчальної лабораторії кафедри психології «Центр соціально-психологічної адаптації особистості». Спікер – доц. кафедри психології Васюк Катерина Миколаївна.

Мета вебінару – ознайомити здобувачів, викладачів та всіх зацікавлених осіб з технікою аналізу особистості людини, її намірів, цінностей, ставлення до різних аспектів життя за допомогою техніки інтент-аналізу.

Інтент-аналіз – це техніка аналізу усного або письмового повідомлення, яка розкриває приховані смисли в мовленні особистості.

Оволодівши цією технікою, ви краще зможете розпізнавати приховані наміри людини, її ставлення до сказаного. Цікавинки інтент-аналізу та способи його ефективного проведення ви зможете дізнатися на вебінарі Катерини Миколаївни Васюк «Використання інтент-аналізу в діагностиці особистості за змістом її мови» 11.10.2021 о 14:15. Вебінар буде проводитись на онлайн-платформі Skype.

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”.

Шановні здобувачі, викладачі, психологи-практики і всі, хто цікавиться діагностикою поведінки людини!

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі на тему «Психологічний портрет особистості за мовленням: техніка інтент-аналізу», який відбудеться 11 жовтня 2021 р. на базі навчальної лабораторії кафедри психології «Центр соціально-психологічної адаптації особистості». Спікер – доц. кафедри психології Васюк Катерина Миколаївна. Початок о 14:15 в онлайн-форматі на платформі Skype. До вебінару ви можете приєднатись за посиланням:

https://join.skype.com/IVP5kfSF5mgx


Вебінар «Навчись читати людей за зовнішністю»

Вже завтра, 4.10, о 15:00 на онлайн-платформі Skype пройде вебінар “Навчись читати людей за зовнішністю”.

Наше обличчя – це не лише частина зовнішності, за якою нас впізнають оточуючі. Воно може розказати про наш характер, настрій та особливості. Навіть великі філософи минулого надавали значну увагу зовнішності людини. Аристотель і його послідовники, наприклад, склали низку ознак, за якими можна було визначити, як зовнішність може відображати дух людини та її характер.

Так само й у наш час є безліч теорій і досліджень того, як за зовнішністю людини можна про неї щось визначити.

Як зрозуміти наміри людини за її зовнішнім виглядом? Як зовнішність впливає на характер людини? Чи можна, просто роздивившись людину, щось про неї дізнатися? Саме про це йтиметься у вебінарі «Навчись читати людей за зовнішністю», що проведуть Олена Кузнєцова та Дар’я Биковська 4.10.2021. Запрошуємо на вебінар здобувачів освіти, викладачів та усіх, хто цікавиться цією темою!

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”.

Посилання на онлайн-захід у Skype: https://join.skype.com/J6LNNYK9DAfj


Вебінар «Інклюзія і суспільство»

Інклюзія – процес включення всіх громадян у соціумі. І насамперед тих, що мають труднощі у фізичному чи розумовому розвитку. Інклюзія передбачає розробку і застосування тих методів, які зможуть дозволити кожній людині рівноправно брати участь суспільному житті.

Інклюзія — це процес реального включення осіб з інвалідністю в активне суспільне життя. Вона дозволяє розвивати індивідуальні сильні сторони й таланти людини, приймати всіх людей без виключення в суспільство, розвивати культуру поваги й належності до соціуму, поважати різноманіття та включення на більш широкому рівні.

Про важливість інклюзії та її перспективи й можливості в суспільстві детально розповість Марія Худа на вебінарі «Інклюзія і суспільство», що відбудеться 27.09. Запрошуються здобувачі освіти, викладачі та всі, хто зацікавлений даною темою.

Захід відбудеться в межах діяльності навчально-наукової лабораторії “Центр соціально-психологічної адаптації особистості”.


Вебінар «Основи психодрами», який буде проведено випускницею А. Куріциною, 23.04 для студентів 2 курсуКонсультування

Консультування з психологічних проблем (індивідуальне, групове, тематичне).
Якщо Ви хочете отримати психологічну консультацію звертайтесь.
Психологічний Центр «Соціально-психологічної адаптації особистості».
Вінниця, вул. Янгеля 4, ауд. 236.
Попередній запис у групи проводиться за телефонами: 095 5484651 або 0982617223.

Майстеркласи

Корекція особистісної тривожності методами арт-терапії

Тривога супроводжує наше життя, адже будь-яка зустріч з новим є хвилюючою!

Проте сильна тривога перешкоджає здійсненню мрій, блокує життєві плани і може перетворювати життя на страждання.

Окрім тривоги, гештальт-психологи розрізняють стан збудження та страху, на що також доцільно звернути увагу.

Арт-терапія пропонує широкий набір методів, що допомагають відкоригувати особистісну тривожність.

У вівторок о 15:00 Запрошую на майстер-клас, де будуть продемонстровані техніки роботи з тривожністю з використанням малюнків.

Робота з малюнком має діагностичний та терапевтичний потенціал, актуалізує роботу правої півкулі мозку, сприяє вивільненню гнітючих почуттів, переживанню катарсису, а також інтуїтивному пошуку ресурсів. 

Учасникам бажано мати 3-4 аркуші паперу А4 та кольорові олівці.

Чекаємо на вас!!!

Сидоренко Жанна Вячеславівна, к. психол.н., доцент, практикуючий психолог


Календар заходів

Захід відбудеться на базі навчально-наукового центру “Соціально-психологічної адаптації особистості” від науковим керівництвом Оверчук В.А.

Детальніше


Онлайн-квест “Ти ж ПСИХОЛОГ!?” для всіх кого цікавить психологія.
Шановні друзі! Запрошуємо вас відправитися в дивовижний світ психології. Кожен з нас на певному етапі життя прагне пізнати себе і оточуючих, зіставити своє особисте «Я» з навколишнім світом, знайти своє місце в суспільстві, в колі друзів і близьких. Пропонуємо перевірити свої можливості щодо розуміння себе та інших. Чекаємо всіх бажаючих на нашій платформі з 23.04 по 23.05. Бажаємо перемоги у квесті!

http://matra.donnu.net/course/view.php?id=13


Детальніше


Вже завтра, 19.02, відбудеться день відкритих дверей! Після урочистої частини кафедра «Психології» презентуватиме для майбутніх абітурієнтів цікаву програму, яку підготували студентки 3-го курсу Іванна Ковальчук та Яель Цігельман. На заході буде представлено інформацію про нашу кафедру, цікавинки й міфи про психологію, а також – проведено психодіагностику з індивідуальним підходом до кожного майбутнього здобувача освіти 🤫 яка визначить професійні орієнтації та допоможе їм краще зрозуміти себе та свої бажання😉

Також закликаємо взяти участь у квесті «Ти ж психолог!», який пройде на платформі мудл (посилання на квест: http://matra.donnu.net/course/view.php?id=13)
 
 
Идентификатор конференции: 255 836 4175
Код доступа: 04QtHE)
 

Обіцяємо, буде цікаво!🤩


Міжфакультетський круглий стіл «Благополуччя особистості у сучасних умовах»

Вже завтра відбудеться наш щорічний Круглий стіл, який став вже традицією! Будемо раді, якщо ви завітаєте до нас! Чекаємо за посиланням: https://join.skype.com/Fs2cEXSB3ZTA