Жаровська Олена Петрівна

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови і культури

Освіта:

1991 р. – закінчила Вінницьке педагогічне училище, диплом (з відзнакою) (НТ – I № 140691) – учитель початкових класів, організатор роботи з учнівськими об’єднаннями;

1996 р. – закінчила Вінницький державний педагогічний інститут, диплом (з відзнакою) (ЛР ВЕ № 000262) – учитель української мови та літератури;

2000 – 2003 рр. – навчання в аспірантурі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського;

2009 р. –  закінчила Київський університет права Національної академії наук України (КВ № 35501344)  і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист.

2015 р. – захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «Теорія і методика викладання» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук (ДК № 032872).

Дисципліни, які викладає:

• Соціокультурне проектування
  • Основи іміджелогії культуролога
  • Прикладна культурологія
  • Прикладна культурологія: практикум екскурсійної справи
  • Теорія культури: культурологічні вчення
  • Лінгводжерелознавство

Коло наукових інтересів: філологія, комунікативна лінгвістика, культурологія, культура, комунікативна лінгвістика,  краєзнавство, педагогіка.

Автор близько 50 наукових праць.

Викладає дисципліни: «Українознавчі студії», «Соціокультурне проектування», «Культурологічне проектування», «Основи іміджелогії культуролога»

Персональний ідентифікатор:

Google Scolar: https://scholar.google.com.ua/citations?view_op=new_profile&hl=ru&authuser=2,
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-41-54-1458.

РЕЗЮМЕ

Жаровська Олена Петрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української філології і культури

КВАЛІФІКАЦІЯ
2009 р. – закінчила Київський університет права Національної академії наук України (КВ № 35501344) і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист.
1991 р. – закінчила Вінницьке педагогічне училище, диплом (з відзнакою) (НТ – I№ 140691) – учитель початкових класів, організатор роботи з учнівськими об’єднаннями;

ДОСВІД РОБОТИ
Профорг філологічного факультету ДонНУ імені Василя Стуса.
З вересня 2017 року – старший викладач, а з вересня 2018 – доцент кафедри української філології й культури Донецького національного університету імені Василя Стуса
З вересня 2016 р. – по серпень 2017 р. – старший викладач кафедри педагогіки та управління освітою Донецького національного університету імені Василя Стуса.
З листопада 2010 – по 2016 р. – вчений секретар науково-методичної ради Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
З 2000р. – по 2016 р. – асистент інституту філології й журналістики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
З 1997р. по 2000р. – працювала у Вінницькому будівельному технікумі викладачем української мови та літератури, викладала також ділову українську мову та історію світової та вітчизняної культури.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
2015 р. – захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «Теорія і методика викладання» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук.
Листопад 2012 р. – Інститут журналістики Національного університету ім.Т.Г. Шевченка.

Свідоцтво №ПК 350/05 -28/18-19. Про закінчення курсів за програмою «Технології, засоби та методи розробки навчальних курсів у системі дистанційної освіти» при ДонНУ імені В. Стуса. Термін навчання: 01.10.2018 – 28.06.2019 р.

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ: