Кафедра української мови і культури

Кафедра української мови і культури розпочала своє існування 1 липня 2020 року в результаті об’єднання кафедри української філології і культури й кафедри української мови. Кафедра української філології і культури заснована у травні 1995 року для забезпечення викладання дисциплін українознавчого й культурологічного циклу студентам усіх факультетів Донецького національного університету. Кафедра української мови (до 01.02.2016 – української мови та прикладної лінгвістики) своїми витоками та своєю історією повністю пов’язана з постанням і розвитком Донецького (Сталінського) педагогічного інституту, згодом Донецького державного університету, з 2001 року – Донецького національного університету, а з жовтня 2016 року – Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Завідувач кафедри

Коваль Людмила Михайлівна

в. о. завідувача кафедри української мови і культури Донецького національного університету імені Василя Стуса; доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри української мови і культури Донецького національного університету імені Василя Стуса

Історія кафедри